The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филтърът на купето

#11
Много ви благодаря
Reply

#12
Много ви благодаря
Reply

#13
Здравейте и от мен.
Този преход само за 850 ли е ?
Аз съм с S40 от първите и нямам поленов филтър. Мога ли да си пригодя нещо такова ?
Reply

#14
Здравейте и от мен.
Този преход само за 850 ли е ?
Аз съм с S40 от първите и нямам поленов филтър. Мога ли да си пригодя нещо такова ?
Reply

#15
ico850 Wrote:Абе и аз ги търся тия неща, ако излезне нещо по на сметка казвайте.
Ице,Здравко нали беше казал лятото че неговия човек от "Импас 56" ще поръча няколко бройки.Аз също още не съм намерил(като мина лятото и спрях да търся).Виждам че има интерес за тия преходи и ако се навият няколко човека да организираме една обща поръчка
[Image: 16008.jpg]
Reply

#16
ico850 Wrote:Абе и аз ги търся тия неща, ако излезне нещо по на сметка казвайте.
Ице,Здравко нали беше казал лятото че неговия човек от "Импас 56" ще поръча няколко бройки.Аз също още не съм намерил(като мина лятото и спрях да търся).Виждам че има интерес за тия преходи и ако се навият няколко човека да организираме една обща поръчка
[Image: 16008.jpg]
Reply

#17
sasho_bg3 Wrote:
ico850 Wrote:Абе и аз ги търся тия неща, ако излезне нещо по на сметка казвайте.
Ице,Здравко нали беше казал лятото че неговия човек от "Импас 56" ще поръча няколко бройки.Аз също още не съм намерил(като мина лятото и спрях да търся).Виждам че има интерес за тия преходи и ако се навият няколко човека да организираме една обща поръчка

И аз имах интерес за същия филтър и преходника от Импас , ма работата нещо се разводни и взех нещата в свои ръце, та преди седмица ми пристигнаха преходника с поленов филтър и въздушен филтър K&N.
С експресната доставка от щатите всичко се върза около 170 лева.

п.с. При смяната внимавайте да не пада мръсотия в дупката към вентилатора, тъй като при мене се появи свиране при пускане на парното и сега ще трявба да го вадя за почистване.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#18
sasho_bg3 Wrote:
ico850 Wrote:Абе и аз ги търся тия неща, ако излезне нещо по на сметка казвайте.
Ице,Здравко нали беше казал лятото че неговия човек от "Импас 56" ще поръча няколко бройки.Аз също още не съм намерил(като мина лятото и спрях да търся).Виждам че има интерес за тия преходи и ако се навият няколко човека да организираме една обща поръчка

И аз имах интерес за същия филтър и преходника от Импас , ма работата нещо се разводни и взех нещата в свои ръце, та преди седмица ми пристигнаха преходника с поленов филтър и въздушен филтър K&N.
С експресната доставка от щатите всичко се върза около 170 лева.

п.с. При смяната внимавайте да не пада мръсотия в дупката към вентилатора, тъй като при мене се появи свиране при пускане на парното и сега ще трявба да го вадя за почистване.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#19
Какво правиш ти бе човек?В Мото Пфое преходника е 50лв(проверено)и още 30лв. за филтъра прави точно 80лв.Тая цифра дето си я обявил ми се струва направо ЗВЕРСКА
[Image: 16008.jpg]
Reply

#20
Какво правиш ти бе човек?В Мото Пфое преходника е 50лв(проверено)и още 30лв. за филтъра прави точно 80лв.Тая цифра дето си я обявил ми се струва направо ЗВЕРСКА
[Image: 16008.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)