The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зарядно за акумулатор

#31
Незнам на моменти какво обяснявате, но ще ми е по лесно следното.
Купуваш готова/ви платки или иди кой си модули и си ги свързваш еди си как и т.н. и трябва да се получи еди какво си.
Защото тук в планината всичко се случва зимата.
А аз трябва да има резервни вариянти и в тази насока.

п.п.- паля колелото, връзвам алтернатора с реле и акумулатора - на стойка, и почва дългото въртене на педали Big Grin Big Grin Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#32
Незнам на моменти какво обяснявате, но ще ми е по лесно следното.
Купуваш готова/ви платки или иди кой си модули и си ги свързваш еди си как и т.н. и трябва да се получи еди какво си.
Защото тук в планината всичко се случва зимата.
А аз трябва да има резервни вариянти и в тази насока.

п.п.- паля колелото, връзвам алтернатора с реле и акумулатора - на стойка, и почва дългото въртене на педали Big Grin Big Grin Big Grin
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#33
Темата е малко стара, но все още актуална. Купих си зарядно за акумулатор, но направи проблем , и го отворих. Един прост траф със грец ... това е, китайска работа за 30лв.

Интересува ме някой има ли схема и ПЛАТКА за зарядно за акумулатор ? Смятам да ползвам трафа, но да си сложа след него схема за 10:1 заряд/разряд. Знам че това е оптималния вариант за зареждане, но не успях да намеря схема СЪС ПЛАТКА. А чиста схема не ми върши работа, не мога да си проектирам платки.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)