The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос: Сервиз за машинно изправяне на преден мост

#1
След почти челен удар в бордюр, предната дясна гума се измести с няколко см назад спрямо оста. Възможно ли е да се изправи на стенд без да се сменя целя мост???

Предварително благодаря.
Reply

#2
CO1236 Wrote:След почти челен удар в бордюр, предната дясна гума се измести с няколко см назад спрямо оста. Възможно ли е да се изправи на стенд без да се сменя целя мост???

Предварително благодаря.

Каква е колата?
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
Само да ти я качат колата и свалят от Този вид стенд - за изправяне......
Няма да ти казвам цената!!!!!
Намери друг вариянт за оправяне на проблема.
Това което е поддало го изрежи и смени или нещо подобно. Много по ефтино ще ти е.

п.п.-до Асансьорния завод има такава работилница за изправяне на купетата. Инфо при нужда.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
И в сервиз изток има такъв стенд но за цената мога да попитам вторник сряда като си взема колата. все пак цената ще зависи не само от качването а и работата и от кривия елемент . има и такива дето не подлежат на изправяне. най добре е на място от майстор да се прецени дали си струва труда и колко ще струва.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#5
Volvo 460 GL '91
Reply

#6
пиши колко е струваоло...интересно ми е да знам

аз на жигула съм кривил носач така ама се размина с подлагане на шайби само :?
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#7
CO1236 Wrote:След почти челен удар в бордюр, предната дясна гума се измести с няколко см назад спрямо оста. Възможно ли е да се изправи на стенд без да се сменя целя мост???

Предварително благодаря.

Изправяли са ми пежото след подобен удар във бордюр. Едното колело беше четири пръста пред другото и волана беше завъртян на 90 градуса за да се движи колата напред. Е ... изправиха го, стана по-добре от преди да я ударя. Отне им седмица защото колата се изправя постепенно и се оставя обтегната за да свикне материала.

Сервиза е Васвал. намира се на
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=6567e137abad2504463c7d0ec4dcccc1">http://www.bgmaps.com/services/links/li ... 0ec4dcccc1</a><!-- m -->
линка е валиден 1 месец

Цената преди 2 год беше 250лв. само труда и моточасовете на Дозер-а - тва е машината за обтягане.

Ако прочвите желание мога и телефони да измисля но визиктите са ми вкъщи.
-Oly-
Reply

#8
Значи адреса ще е нещо такова.
София кв. Студенски град, бул. СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ № 51-53 - уличката на 20м. отляво Сервиза е Васвал
Изправяне на купето - мостовете, рогове и т.н. с машина.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#9
От къде си сигурен, че е за стенд? Стенда е само ако е посукано цялото купе. Ако е само предния мост просто го смени. Мост на старо е около 200-300 лв.
Reply

#10
То е хубаво ако може да снима кой детайли са поддали.
Защото ако е рога - ще е за машина.
Ако е само това дето е щангата-пода е за друго.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)