The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Крушки за осветление на таблото

#1
Пичове,разглобих си таблото тъй като не ми светеше половината част от километража и оборотомера нощем на фарове.Оказа се че две от крушките за осветление са си заминали.Проблемът е че цокълът на едната е заминал и ми трябва нов. Та въпроса ми е дали някой знае къде продават такива крушки(с цокъл заедно) щото никъде немога да намеря - имат само крушки. :?
Reply

#2
Хммм....ами аз от където си взимах моите имаше и от двата вида - с цокъл и без цокъл. На ул.Хубча срещу фантастикото...близо до разклона с бул.Гоце Делчев... Не те питах само дали си от софия :?
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#3
В Ем-комлект имат със сигурност, а и са по ефтини.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Не съм от София,но живея тук.Нали говориш за големите лампи,тези който ти осветяват цялото табло? Иначе тези малките(сервизни) ги има навсякъде.Ако можеш обясни ми малко по-точно къде се намира този автошоп! Благодаря предварително :wink:
Reply

#5
ами не говорех за тях :oops:

ако си ги свалил ето тук е магазинаhttp://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4d0e4b...=&size=4x3
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#6
Благодаря на всички отзовали се.Оправих го вече и вечер свети как си требе :lol: Единственото място където намерих крушки с цокъл бе на ул. Цар Симеон 115. Пича каза че има почти всякакви части втора ръка за Волво 4-та серия. Ето и номерата в магазина: 02/931 38 24 ; 0888215206;
Надявам се да свършат работа на някой.
Reply

#7
абе я ми обяснете на мене невежата мойто волво s40 ква серия се води???
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#8
...sxx :lol:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)