The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Размер на колоните на S40

#31
Моето S-40 - 1996 фабрично няма CD и колони. Има само пищялки отпред на таблото. За предните врати и отзад няма нито колони, нито кабели. Има ли някой, който има само пищялки и колони в предните врати, без задни колони, и ако да - как е качеството на звука в колата? Задни колони не мога ( по-скоро не искам ) да сложа защото бутилките ми стигат до кората. Ако слагам задни колони ще трябва да стърчат над кората.
Reply

#32
ако нямаш говорители във вратите отпред на таблото неможе да са само пищялки Wink
там са 10см компонентни говорители Wink
а относно това
Quote:Има ли някой, който има само пищялки и колони в предните врати, без задни колони, и ако да - как е качеството на звука в колата?
на срещата на 8ми само ми напомни да ти покажа Wink и сам ще прецениш Smile
Reply

#33
В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Reply

#34
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )
Reply

#35
като ги гледам в Техномаркет са на едни цени Хертз и Пайнер ... мисля да сменя тези на вратите и тези отзаде че вече са леко сдали багажа Smile
Reply

#36
raceteam Wrote:
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )


Обадете ми се ,когато Херц свирнат по-добре от Пайнер.
Не се заяждам просто съм ползвал доста модели и от
двете марки и съм си направил заключение.
Reply

#37
ДОКО Wrote:
raceteam Wrote:
to6k0o0o Wrote:В момента обмислям смяна на говорителите.. какво ще препоръчате колеги Pioneer или Heartz :roll:
Колега аз лично бих избрал Heartz .По принцип съм много против Pioneer (много скъп,а в същотото време получаваш качестово една идея по-добро от Sony, виж вече Heartz са нещо друго Big Grin )


Обадете ми се ,когато Херц свирнат по-добре от Пайнер.
Не се заяждам просто съм ползвал доста модели и от
двете марки и съм си направил заключение.
Колега то всеки с вкусовете си на мен лично Херц-а повече ми харесва как свири (признавам,че това сравнение го правя на бас-ове които съм слушал 12-ки).Най-добре е колегата от които магазин ги купува ако има възможност да му ги пуснат и които повече му харесат тях да си ги вземе :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#38
Един глас и от мен за Пайнерите. Специално при тези размери (говорители за врати) звука на пайнерите ми допада повече. И др. не мисля че са само една идея по-добри от Сони (лично мнение)
Reply

#39
хамлет Wrote:аз ги мерих мисля тези във вратите бяха 13см а отзад стават 16-17см. отпред тези пищялките са 10 ако не ме лъже паметта. 6х7 инча са по големи и овали ако искаш да режеш кората твоя воля


Отзаде ги свалих бяха 13см. Със сигурност ли се събират 16.5см :? Някой намествал ли ги е. Мисля че няма достатъчно място.
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#40
аз пък нямам пишялки от пред на таблото какви да си сложа колко голями не разбирам Tongue Tongue Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)