The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO - 06.01.2008- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ВОЛВО КЛУБ ВАРНА

#31
Абе аз Снежанка ще я изиграя щом се наложи Big Grin
обаче ще споделя ,че на датата 06.01 жената има РД и има
вероятност да не сме в града :?
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#32
Абе аз Снежанка ще я изиграя щом се наложи Big Grin
обаче ще споделя ,че на датата 06.01 жената има РД и има
вероятност да не сме в града :?
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#33
То за жената ясно ,но и Мевдо ако не дойде ,пък и гостите ,които сме поканили .?
Няма отзиви и всички явно са заети със посрещането на Новата година ,а ето че закъсняхме със темата и организацията.
Прочели темата ,за да разберат сценария 146 ,а потвърдили идването ,двама артисти и антуража около тях.
А аз такъмите съм приготвил и вече хванах опитно следното ,направено от сестра Кангалова:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#34
То за жената ясно ,но и Мевдо ако не дойде ,пък и гостите ,които сме поканили .?
Няма отзиви и всички явно са заети със посрещането на Новата година ,а ето че закъсняхме със темата и организацията.
Прочели темата ,за да разберат сценария 146 ,а потвърдили идването ,двама артисти и антуража около тях.
А аз такъмите съм приготвил и вече хванах опитно следното ,направено от сестра Кангалова:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#35
Zdravko_850 Wrote:Абе аз Снежанка ще я изиграя щом се наложи Big Grin
обаче ще споделя ,че на датата 06.01 жената има РД и има
вероятност да не сме в града :?

на 5-ти срещу 6-ти ще вали сняг и всички изходи на Варна ще са затворени.ще е отворен само пътя Вл-ово --вятърна мелница-терапията.терапията буната
Reply

#36
Zdravko_850 Wrote:Абе аз Снежанка ще я изиграя щом се наложи Big Grin
обаче ще споделя ,че на датата 06.01 жената има РД и има
вероятност да не сме в града :?

на 5-ти срещу 6-ти ще вали сняг и всички изходи на Варна ще са затворени.ще е отворен само пътя Вл-ово --вятърна мелница-терапията.терапията буната
Reply

#37
Quote:на 5-ти срещу 6-ти ще вали сняг и всички изходи на Варна ще са затворени.ще е отворен само пътя Вл-ово --вятърна мелница-терапията.терапия-буната

А за феновете извън Варна ще има алтернативен транспорт .Бургас - Варна по море .Другите по Дунава със шлеп ,междинна спирка Каварна.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#38
Quote:на 5-ти срещу 6-ти ще вали сняг и всички изходи на Варна ще са затворени.ще е отворен само пътя Вл-ово --вятърна мелница-терапията.терапия-буната

А за феновете извън Варна ще има алтернативен транспорт .Бургас - Варна по море .Другите по Дунава със шлеп ,междинна спирка Каварна.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#39
Здравейте и за много години на всички фенове на VOLVO. Бих искал и аз да стана част от варненския VOLVO-club, моля дайте информация за срещата на 6-ти на Терапията ли ще бъде и от колко часа.
Reply

#40
Здравейте и за много години на всички фенове на VOLVO. Бих искал и аз да стана част от варненския VOLVO-club, моля дайте информация за срещата на 6-ти на Терапията ли ще бъде и от колко часа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)