The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
мотора резонира с купето

#31
ооооооооо, жоро показваш тайно разни чалъмчета. много грубо от твоя страна. и аз искам да знам как се проверява. едно и също ли е за всички модели?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#32
Начи колата се пробва с отворен капак. Човека вътре тръгва рязко и спира (става дума за около за половин метър), първо на пред, после на зад. Друг крепи капага и гледа двигателя какъв откат има (при мен поне 15 см напред и на за).
Аз се обадих на Шиков, каза, че нямало проблем да го ремонтира.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#33
Начи колата се пробва с отворен капак. Човека вътре тръгва рязко и спира (става дума за около за половин метър), първо на пред, после на зад. Друг крепи капага и гледа двигателя какъв откат има (при мен поне 15 см напред и на за).
Аз се обадих на Шиков, каза, че нямало проблем да го ремонтира.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#34
Даааа , всичко това е вярно , само че при мен задния тампон е здрав свалих го за да се уверя в това , а за споменатите вибрации , точно през този тампон се предават :? възможно ли е да е някакво менте ?. Сменяван е от стария собственик и по негови спомени за кратко са се подобрили нещата . Някъде във форума четох че за същия тампон има аналог от рено , ако някой знае подробности да пише .
Колкото повече , толкова повече
Reply

#35
Даааа , всичко това е вярно , само че при мен задния тампон е здрав свалих го за да се уверя в това , а за споменатите вибрации , точно през този тампон се предават :? възможно ли е да е някакво менте ?. Сменяван е от стария собственик и по негови спомени за кратко са се подобрили нещата . Някъде във форума четох че за същия тампон има аналог от рено , ако някой знае подробности да пише .
Колкото повече , толкова повече
Reply

#36
Колата може да се пробва на потегляне напред-назад и със спирачка да се държи на място.
При скъсан тампон, двигателя се усуква (или дава откат, както казва Майкъл).
raxell, тук няма тампони-менте.
Какъв е твоя задния: омегата или масления?
Омегата се закъсва първо отгоре, после и от двете крила.
Масления се къса, изтича му съдържанието, ноо отвън видимо изглежда здрав, защото е "седящ".
При потегляне, ако се клати двигателя - проблема е в тампон.
При напред -се проверяват предни тампони - двигателя поляга назад.
И обратно - при включване на задна, двигателя бяга (изправя се) към бронята.
Reply

#37
Колата може да се пробва на потегляне напред-назад и със спирачка да се държи на място.
При скъсан тампон, двигателя се усуква (или дава откат, както казва Майкъл).
raxell, тук няма тампони-менте.
Какъв е твоя задния: омегата или масления?
Омегата се закъсва първо отгоре, после и от двете крила.
Масления се къса, изтича му съдържанието, ноо отвън видимо изглежда здрав, защото е "седящ".
При потегляне, ако се клати двигателя - проблема е в тампон.
При напред -се проверяват предни тампони - двигателя поляга назад.
И обратно - при включване на задна, двигателя бяга (изправя се) към бронята.
Reply

#38
Тампона ми е омега и не видях никакви надписи по него , нищо , нито по гумата , нито по стоманения корпус , това ме навежда на мисълта че е някакво менте :?
Колкото повече , толкова повече
Reply

#39
Тампона ми е омега и не видях никакви надписи по него , нищо , нито по гумата , нито по стоманения корпус , това ме навежда на мисълта че е някакво менте :?
Колкото повече , толкова повече
Reply

#40
raxell Wrote:Тампона ми е омега и не видях никакви надписи по него , нищо , нито по гумата , нито по стоманения корпус , това ме навежда на мисълта че е някакво менте :?

Възможно е тампона да е рециклиран.
На оригинален тампон на каучука е щамповано волво и някакъв номер от едната страна. От другата пак на гумата има кръгла щампа с годината на производство. Това е по този "омега образен" тампон.
За сведение на колегите, тампона като визия е почти идентичен на такъв от Опел Вектра. Но НЕ става от нея.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)