The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tuning S70

#1
искам да питам дали има смисъл да места кулерана турбото от пред ниско на местото на номера?Ако го направя колко кончета ще вдигна(2,5 Тди) Confusedhock:
Reply

#2
искам да питам дали има смисъл да места кулерана турбото от пред ниско на местото на номера?Ако го направя колко кончета ще вдигна(2,5 Тди) Confusedhock:
Reply

#3
Брато мани я тая простития, местенето на кулера не дава нищо, просто охлажда въздуха за да влиза по-хладен въздух в двигателя, мислиш ли че ако успееш да свалиш въздуха с още един градус ще направиш нещо? аз си сложих чип на моята и нещата си дойдоха на мястото ;-) от 140 конете станаха към 170
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
Брато мани я тая простития, местенето на кулера не дава нищо, просто охлажда въздуха за да влиза по-хладен въздух в двигателя, мислиш ли че ако успееш да свалиш въздуха с още един градус ще направиш нещо? аз си сложих чип на моята и нещата си дойдоха на мястото ;-) от 140 конете станаха към 170
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
идеаааално ако ми кавеш от къде да си взема и ас един ЧИП ще е жестоко че намерих един пич на Редута който ни облъчва че за някви никви пари ще ни дигне мощноста :roll:
на мен и на мои колега с ситроен хм 2.0 турбо :lol:
ще ти бъда много прознателен ако ми споделиш(няма да казвам на друговереца със Ситроена Big Grin )и разбира се да ми споменеш за цената
Reply

#6
идеаааално ако ми кавеш от къде да си взема и ас един ЧИП ще е жестоко че намерих един пич на Редута който ни облъчва че за някви никви пари ще ни дигне мощноста :roll:
на мен и на мои колега с ситроен хм 2.0 турбо :lol:
ще ти бъда много прознателен ако ми споделиш(няма да казвам на друговереца със Ситроена Big Grin )и разбира се да ми споменеш за цената
Reply

#7
еми на мен това удоволствие ми струваше 250 кинта
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
еми на мен това удоволствие ми струваше 250 кинта
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)