The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сваляне на мигача на калника

#1
Колеги имам едно питане как да си сменя крушката на мигача намиращ се на преддния ляв калник страничния нали.Там има един винт отвивам го но после какво да правя незнам нито мога да го сваля нито стъклото и нали знаете срах да не го счупя и загова питам
Reply

#2
Колеги имам едно питане как да си сменя крушката на мигача намиращ се на преддния ляв калник страничния нали.Там има един винт отвивам го но после какво да правя незнам нито мога да го сваля нито стъклото и нали знаете срах да не го счупя и загова питам
Reply

#3
Ако говориш за С/В 40, след като развиеш винта, издърпай мигача напред и навън.На 2 щифта се държи, освен винта.След това крушката е лесна;-) Успех!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#4
Ако говориш за С/В 40, след като развиеш винта, издърпай мигача напред и навън.На 2 щифта се държи, освен винта.След това крушката е лесна;-) Успех!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#5
Извинявай не се изразих правилно става дума за 340-360 мигача благодаря все пак
Reply

#6
Извинявай не се изразих правилно става дума за 340-360 мигача благодаря все пак
Reply

#7
Няма ли кои да ми каже как да си сменя крушката колиги помагайте че трябва да ходя в КАТ
Reply

#8
Няма ли кои да ми каже как да си сменя крушката колиги помагайте че трябва да ходя в КАТ
Reply

#9
Жоро има такава може би знае, ама защо още не се обадил? :roll:
може би и той не знае.
малко сме хората с 3-ки и никой май до сега не е сменял крушка
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#10
Жоро има такава може би знае, ама защо още не се обадил? :roll:
може би и той не знае.
малко сме хората с 3-ки и никой май до сега не е сменял крушка
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)