The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Направо немам думи

#1
Аз да се оплача днеска ходих да минавам на годишен перглед и ми казаха че трябва да ми сменят спирачките и за това само ми искат към 500+ ЕУ .... натряскаха ми някви цени от около 300 за предни и задни комплекти, 120 за работа и към 60 за маркуча на едното задно колело който неможах да си намера(аналогични комплекти-по 2 за 440 струваха 20на Евро), но иначе цените който аз си намерих бяха някъде към 150Евро за предни+задни +дискове (само да уточня че несъм сигурен дали тези цени дето ми дадоха са за спирачки с дискове или без, бах етзи надценки тука) и май ще си зимам комплектите както си намеря, само смяната малко сложно че тука нямаш право на улицата ад правиш ермонт и като нищо ще отнесеш някоя глоба ;о(
Reply

#2
Отиваш в запустяла зона - дето нема хора и ...... правиш.
Кофтито е че в тая държава са ... голями топачи и клюкари.

п.п.- Няма ли някоя вила - да отидеш и там да я правиш?
Инак са дружелюбни - ама на приказки!!

П.П.П.П. - Що не дойдеш до БГ и да си я направиш колата - по ефтино ще ти е!! Пък и полезното с приятно ще го съчетаеш.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
Ами вече казах че няма начин да си идвам към БГ скоро време, а за ремонтните работи ще намеря начин нема де да избягат ;о)
Reply

#4
според мен решението е ясно - като българин дето не ще да да му вземат една камара пари за нещо дето не струва толкова, влагаш личен елемент. намираш чарковете по-евтино от друго място и ти ги сменят някъде за по-малко пари или се пробваш сам ако можеш. то там при вас не можеш даже да спреш и да се наведех над мотора да огледаш дали всичко е наред щото веднага се намира полицай дето пита кво правиш или някоя баба вече е звъннала в полицията и пак полицай вече е до рамото ти . както казва ефри отиваш при някоя дружка в китното и къще с двор и паркираш в дворааааа и там вече може да човъркаш. айде със здраве и кажи как си се оправил
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)