The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Счупен ляв мигач

#1
Здравейте пичове.След лек инцидент си счупих стъклото на левият мигач Cry .Ако може някой да ми каже къде мога да намеря секънд хенд.
Ходих на Цар Симеон,но ми искат 40лв а и в момента нямат.
Reply

#2
Виж в темата за магазини за части.
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=33
Reply

#3
g_nenchev Wrote:Здравейте пичове.След лек инцидент си счупих стъклото на левият мигач Cry .Ако може някой да ми каже къде мога да намеря секънд хенд.
Ходих на Цар Симеон,но ми искат 40лв а и в момента нямат.
ами да, не се очудвай.. толкова вървят втора ръка. На мен ми го бяха гепили единия та си намерих една обява в мобиле.бг - раздел малки обяви. човека (всъщност жена му май) каза че имат всичко за 4-ките. каза че те са бившите собственици на прочутия магазин на осогово но са го затворили заради наема и сега продават така... мисля че тук някъде из форума пак за тях стана въпрос но не съм сигурен. телефона (на жената) е: 0898582080...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
g_nenchev Wrote:Здравейте пичове.След лек инцидент си счупих стъклото на левият мигач Cry .Ако може някой да ми каже къде мога да намеря секънд хенд.
Ходих на Цар Симеон,но ми искат 40лв а и в момента нямат.

Ако ти искат само 40 кинта взимай без да мислиш, на моята стара 440 преди да и направя "високотехнологична" намеса ми крадоха 5 пъти мигачи, и само веднъж намерих за 35, а колко пъти ме спира полиция няма да ти казвам.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)