The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво ще стане ако сложа други рефлектори?

#11
Ще питам в фирмите за никелиране/хромиране какво ще кажат по въпроса.
Reply

#12
Dumfree Wrote:Рефлекторите са ми в окаяно състояние, та дали ще стане ако се опитам да приспособя рефлектори от друга кола (най-вероятно руска). Дали светлинния сноп ще се получи както трябва, т.к рефлектроите ще са за други стъкла.
Продавам оригинални фарове със стъклата за 360 тел.0886891424 или 0888693825
Reply

#13
Dumfree Wrote:Рефлекторите са ми в окаяно състояние, та дали ще стане ако се опитам да приспособя рефлектори от друга кола (най-вероятно руска). Дали светлинния сноп ще се получи както трябва, т.к рефлектроите ще са за други стъкла.
имам фарове за 360 ляв и десен заедно със стъклата са ако те интересува 0888693825 и 0886891424
Reply

#14
alex Wrote:Рефлекторите се възстановяват без значение от състоянието им. За София незнам адреси но ако искаш можеш да ги пратиш по рейсовете в Пловдив и да ги дам да ти ги възстановят. Цената не си я спомням но беше към 10-15лв. на парче, става доста добре но за около седмица. Само дано да е още там човека защото аз си ги правих преди около 5 години.
Ако ги правеха като тези тук Ф А Р както изглеждат - ДА става, НО това което е при теб е съвсем по различно от това което искам!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
Добре де, дали няма да се получи с обикновенно никелиране Sad и аз искам XC 70 безплатно ама :roll:
SAXON
Reply

#16
Като гледам тоя ФАР - ми изглежда че е стар и рециклиран, НО успешно рециклиран.
Това е от евеи извадено - но там цените са ........ мани!
Но при мен и стъклото ми е на много малко шупли - така че ма трабва просто запазен фар рециклиран иил моя да се направи и с ново стъкло. - кофти
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#17
Ако се напарвави стандартното никелиране и се сложи съвсем тънък слой сребро би трябвало да стане много добре. Но с рефлекторите ще си играя по-натам, сега съм на път да стана специалист по механични рейки.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)