The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Цена на накладките?

#11
Пич от каде ги купи наклатките че и моите са за смяна имам S80 и на мен ми обадиха нещо от сорта на 160 лв за некви не чак толкова добри.
Reply

#12
Пич от каде ги купи наклатките че и моите са за смяна имам S80 и на мен ми обадиха нещо от сорта на 160 лв за некви не чак толкова добри.
Reply

#13
колега наклатките ги купих от верига магазини ТЕХ-КО
имаше и по-ефтини.Това е цената на предни наклатки
задните са 20лв по-ефтини.

Емили тези тешкари от Мото-Пфое съм ги забелязал
какви далаверки правят .Купуват въпросна част от
ТЕХ-КО или Христо Колев и я пробутват на пъти по-
висока цена ,та съвета ми е да си купиш накладки(не
от Мото Пфое)и да отидеш в някой сервиз да ги заменят .
Reply

#14
колега наклатките ги купих от верига магазини ТЕХ-КО
имаше и по-ефтини.Това е цената на предни наклатки
задните са 20лв по-ефтини.

Емили тези тешкари от Мото-Пфое съм ги забелязал
какви далаверки правят .Купуват въпросна част от
ТЕХ-КО или Христо Колев и я пробутват на пъти по-
висока цена ,та съвета ми е да си купиш накладки(не
от Мото Пфое)и да отидеш в някой сервиз да ги заменят .
Reply

#15
Значи аз взех за моята ЕТФ испански за 60, щях да взема английски минтекс, но пък бяха свършили, иначе те толкова си вървят качествените накладки, до към 70-80 кинта
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
Значи аз взех за моята ЕТФ испански за 60, щях да взема английски минтекс, но пък бяха свършили, иначе те толкова си вървят качествените накладки, до към 70-80 кинта
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#17
Аз взех задни накладки TEXTAR за 60лв. До сега нямам никакви забележки към тях ... спират, не скърцат, не дерат дисковете. Според мен не е толкова важна марката, а накладките да са от по-висок клас, т.е. да е качествен материала от който са направени. Е съответно за по-висок клас накладки и парите са други, но поне знаеш че натискаш и спираш, което за мен е най важното.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#18
Аз взех задни накладки TEXTAR за 60лв. До сега нямам никакви забележки към тях ... спират, не скърцат, не дерат дисковете. Според мен не е толкова важна марката, а накладките да са от по-висок клас, т.е. да е качествен материала от който са направени. Е съответно за по-висок клас накладки и парите са други, но поне знаеш че натискаш и спираш, което за мен е най важното.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)