The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
скъсан Кардан

#1
колеги днес скъсах кардан на 20 км от благоевград .
имам резервен но как мога да си вазтановя стариа за да си имам оборотен за всеки случаи.
иначе които е късал знае какви са симптомите.
няколко месеца при по рязко пуснат съединител се чуваш едно скърцане като от боксуване на ремък, и еи го на днеска на сред път.
един стържещ звук отбивам двигателя работи перфектно вкл 1ва и мерише на гума и не одлепва. прибрах се но още не сам го видиал в какво положение е сега чакам да ми пратят резервния кардан и да го слагам.аре пишете и умната по пътя.
Reply

#2
колеги днес скъсах кардан на 20 км от благоевград .
имам резервен но как мога да си вазтановя стариа за да си имам оборотен за всеки случаи.
иначе които е късал знае какви са симптомите.
няколко месеца при по рязко пуснат съединител се чуваш едно скърцане като от боксуване на ремък, и еи го на днеска на сред път.
един стържещ звук отбивам двигателя работи перфектно вкл 1ва и мерише на гума и не одлепва. прибрах се но още не сам го видиал в какво положение е сега чакам да ми пратят резервния кардан и да го слагам.аре пишете и умната по пътя.
Reply

#3
Единият от начините е чрез каре от ВАЗ2108. При този начин има леко повишаване на вибрациите на кардана, което се усеща при ниски обороти(на празен ход).
Ако те интересува мога да ти пратя схема за начина на изработка.
Reply

#4
Единият от начините е чрез каре от ВАЗ2108. При този начин има леко повишаване на вибрациите на кардана, което се усеща при ниски обороти(на празен ход).
Ако те интересува мога да ти пратя схема за начина на изработка.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)