The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ТВ в колата.

#1
Еми да попитам някои от колегите има ли ТВ в колата при мен е комбиниран заедно с навигацията ( s80 2000g.) ,но като пусна Тв то и хвана някои канал не ми изкарвва звук а на чуждите програми ми изкарва ,ония ден хванах няква македонска и си имаше звук, как да го оправя ако някои знае да пмогне. :roll:
Reply

#2
Еми да попитам някои от колегите има ли ТВ в колата при мен е комбиниран заедно с навигацията ( s80 2000g.) ,но като пусна Тв то и хвана някои канал не ми изкарвва звук а на чуждите програми ми изкарва ,ония ден хванах няква македонска и си имаше звук, как да го оправя ако някои знае да пмогне. :roll:
Reply

#3
ами незнам дали можеш да задаваш системата на звука, тея нашите нали все са обаратно на другите та явно и тук е така, иначе май се води B/G тая нашата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
ами незнам дали можеш да задаваш системата на звука, тея нашите нали все са обаратно на другите та явно и тук е така, иначе май се води B/G тая нашата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Ами не виждам никаде да се задава системата за звук на кои стандарт да е иначе преи време един тв техник отвара електрониката и каза че има и пал и секам и сичко и каза че софтоверно трябвало да се превключи но като ходих в Мото Фое само си вдигнаха раменете и казаха ЕМИИИИИИи .На другата среща ще доида ако някои разбира да се пробва защото аз не успявам, междодругото на коя дата е другата среща в София.
Reply

#6
Ами не виждам никаде да се задава системата за звук на кои стандарт да е иначе преи време един тв техник отвара електрониката и каза че има и пал и секам и сичко и каза че софтоверно трябвало да се превключи но като ходих в Мото Фое само си вдигнаха раменете и казаха ЕМИИИИИИи .На другата среща ще доида ако някои разбира да се пробва защото аз не успявам, междодругото на коя дата е другата среща в София.
Reply

#7
Всяка последна неделя ат месеца!!!
Добре си дошъл!...
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#8
Всяка последна неделя ат месеца!!!
Добре си дошъл!...
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#9
Аз имам ТВ в колата - преносимо.
Звука е на D/K
Картината е на PAL или на авто.

Преди да пуснеш търсачката си, нагласи тези неща и тогава пускай търсенето.
Някой могат и индивидуално и след това да се нагласят - това е за ТВ преносими.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
Аз имам ТВ в колата - преносимо.
Звука е на D/K
Картината е на PAL или на авто.

Преди да пуснеш търсачката си, нагласи тези неща и тогава пускай търсенето.
Някой могат и индивидуално и след това да се нагласят - това е за ТВ преносими.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)