The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проекта се осъществява "Външен оптичен тунинг S-80&quot

#11
Понеже питаш за мнение затова ще кажа, че според мен специално за
ЕС 80 повечето такива добавки загрозяват колата, но аз не съм фен на този вид тунинг така че мнението ми не експертно. :lol:
Enjoy your volvo's
Reply

#12
Понеже питаш за мнение затова ще кажа, че според мен специално за
ЕС 80 повечето такива добавки загрозяват колата, но аз не съм фен на този вид тунинг така че мнението ми не експертно. :lol:
Enjoy your volvo's
Reply

#13
Това е все едно мадама с бална рокля и маратонки... Според мен такива спортни тунинги не са за такива категории коли. Това е голяма удобна лимозина, а не спортна тротоарна плочка. Бронята е хубава без съмнение, но не се връзва със стила на колата. Ако си решил да покажеш спортен дух Ц модела е най-подходащ, а защо не и ЕС40...
И като я видиш остъргана отдолу, както каза рококо, ще заприлича на кошница. :?
If it sounds too good to be true, it almost certainly is.
Reply

#14
Това е все едно мадама с бална рокля и маратонки... Според мен такива спортни тунинги не са за такива категории коли. Това е голяма удобна лимозина, а не спортна тротоарна плочка. Бронята е хубава без съмнение, но не се връзва със стила на колата. Ако си решил да покажеш спортен дух Ц модела е най-подходащ, а защо не и ЕС40...
И като я видиш остъргана отдолу, както каза рококо, ще заприлича на кошница. :?
If it sounds too good to be true, it almost certainly is.
Reply

#15
Нямаме пътища за подобни изпълнения!!! Всичко останало е излишно да се коментира,докато не се промени това!
Моята, когато я купих беше с нископрофилни гуми, които махнах заедно с пластмасовите лайсни (или както там им се казва) под праговете защото при най-малките неравности опираше...
За съжаление живеем в БГ Confusedhock:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#16
Нямаме пътища за подобни изпълнения!!! Всичко останало е излишно да се коментира,докато не се промени това!
Моята, когато я купих беше с нископрофилни гуми, които махнах заедно с пластмасовите лайсни (или както там им се казва) под праговете защото при най-малките неравности опираше...
За съжаление живеем в БГ Confusedhock:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#17
аз също се замислях за тунинг за моята но имаше някои малки забележки които иска да отстраня първо, иначе за антикрило и мигли се бях навил, обаче за по-никъск от фабричния нож или праг не си струва за съжаление, много е гадно, на мен ми предлагаха нож от СЛК вместо стария и наистина колата събуждаше въображението, но пак на височината на стария нож, абе както казаха колегите живеем в БГ и дупките са повече от равните участъци Sad Confusedhock:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#18
аз също се замислях за тунинг за моята но имаше някои малки забележки които иска да отстраня първо, иначе за антикрило и мигли се бях навил, обаче за по-никъск от фабричния нож или праг не си струва за съжаление, много е гадно, на мен ми предлагаха нож от СЛК вместо стария и наистина колата събуждаше въображението, но пак на височината на стария нож, абе както казаха колегите живеем в БГ и дупките са повече от равните участъци Sad Confusedhock:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#19
Волвето е в бокса ,нямам търпение да видя как ще изглежда Tongue Tongue Tongue Tongue
Reply

#20
Волвето е в бокса ,нямам търпение да видя как ще изглежда Tongue Tongue Tongue Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)