The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-15% отстъпка за BOSCH и др. от КИРОВ АД за клуба

#21
Ico 850 , не се приеснявай ,кaто отида в КИРОВ ,ще си поговоря с Митака и се надявам на следващата среща да се появи Smile
Наистина с Киров се работи чудесно .Браво на sasho_s40 и mevdo ,ние също Ви благодарим
Поискай и ще ти се даде Smile
Reply

#22
Ico 850 , не се приеснявай ,кaто отида в КИРОВ ,ще си поговоря с Митака и се надявам на следващата среща да се появи Smile
Наистина с Киров се работи чудесно .Браво на sasho_s40 и mevdo ,ние също Ви благодарим
Поискай и ще ти се даде Smile
Reply

#23
Luben Manev Wrote:..., но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая
Веднага ще проверя, защо колегите не са реагирали адекватно.
Моля, информирайте ме, кога се е случило това!
Поздрави

Миролюб Владимиров
КИРОВ АД
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:auto@kirov.net">auto@kirov.net</a><!-- e -->
моб. тел: 0889 429 801
Reply

#24
Luben Manev Wrote:..., но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая
Веднага ще проверя, защо колегите не са реагирали адекватно.
Моля, информирайте ме, кога се е случило това!
Поздрави

Миролюб Владимиров
КИРОВ АД
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:auto@kirov.net">auto@kirov.net</a><!-- e -->
моб. тел: 0889 429 801
Reply

#25
М.Владимиров Wrote:
Luben Manev Wrote:..., но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая
Веднага ще проверя, защо колегите не са реагирали адекватно.
Моля, информирайте ме, кога се е случило това!
има един лаф "Свирено" т.е няма значение, просто от тук нататък да се има предвид, за разлика от повечето колеги във форума не познавам продавачите и се явявам обикновен потребител.
Иначе преди около 1 месец, ако си намеря касовата бележка мога да бъда и по точен, но пак казвам да гледаме напред.
Reply

#26
М.Владимиров Wrote:
Luben Manev Wrote:..., но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая
Веднага ще проверя, защо колегите не са реагирали адекватно.
Моля, информирайте ме, кога се е случило това!
има един лаф "Свирено" т.е няма значение, просто от тук нататък да се има предвид, за разлика от повечето колеги във форума не познавам продавачите и се явявам обикновен потребител.
Иначе преди около 1 месец, ако си намеря касовата бележка мога да бъда и по точен, но пак казвам да гледаме напред.
Reply

#27
досега съм купувал два пъти от магазините им и всичко е било точно. първия път купих масло и филтри за двете коли мойта и на жена ми, от магазина на сребърна и ми приспаднаха отстъпката след като си показах картата. Въпреки че аз съм подписал договора с г-н Владимиров, персонала на магазима не ме познава лично. Втория път купих въздушни филтри за колите от магазина в младост ( по-удобен ми е ) при това с поръчка и след като си показах картат момчето си провери в компютъра и пак ми приспадна отстъпката без проблем.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#28
досега съм купувал два пъти от магазините им и всичко е било точно. първия път купих масло и филтри за двете коли мойта и на жена ми, от магазина на сребърна и ми приспаднаха отстъпката след като си показах картата. Въпреки че аз съм подписал договора с г-н Владимиров, персонала на магазима не ме познава лично. Втория път купих въздушни филтри за колите от магазина в младост ( по-удобен ми е ) при това с поръчка и след като си показах картат момчето си провери в компютъра и пак ми приспадна отстъпката без проблем.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#29
Luben Manev Wrote:Здравейте, не че има някакво значение, но си закупих две крушки Н4 Бош за по 16лв бройката от магазина на Сребърна и като попитах за отстъпка за Волво форума, ми обясниха, че няма такова нещо. Пак казвам че това е маловажно, но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая

Отстъпките са само за клуба според подписания документ...
Safety First!
Reply

#30
Luben Manev Wrote:Здравейте, не че има някакво значение, но си закупих две крушки Н4 Бош за по 16лв бройката от магазина на Сребърна и като попитах за отстъпка за Волво форума, ми обясниха, че няма такова нещо. Пак казвам че това е маловажно, но нека персонала във въпросните магазини да е запознат, това по скоро към колегата Владимиров. Успехи Ви желая

Отстъпките са само за клуба според подписания документ...
Safety First!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)