The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 164 !!!

#21
здравей колега ако успееш да откриш собственика или някъкъв номер на който може да се разбере нещо за колата ще съм ти благодарен а ако искаш снимки на антики мога да те засипя
за мене ще е удоволствие
Reply

#22
здравей колега ако успееш да откриш собственика или някъкъв номер на който може да се разбере нещо за колата ще съм ти благодарен а ако искаш снимки на антики мога да те засипя
за мене ще е удоволствие
Reply

#23
ами незнам но не ми се струва че ще е трудно да го намерите нямам идея на кой е но блока е малък. От опит знам ако искам да купя се ходи с пари защото втория попитал получава по висока цена а колкото и налудничево да звучи ако някой направи партия и се съберете ще я вземете. Според мен ще се продаде Arrow
Reply

#24
ами незнам но не ми се струва че ще е трудно да го намерите нямам идея на кой е но блока е малък. От опит знам ако искам да купя се ходи с пари защото втория попитал получава по висока цена а колкото и налудничево да звучи ако някой направи партия и се съберете ще я вземете. Според мен ще се продаде Arrow
Reply

#25
колега от партия няма файда пробвал съм ако се открие нещо мога да се пробвам
Reply

#26
колега от партия няма файда пробвал съм ако се открие нещо мога да се пробвам
Reply

#27
Аз ли да се опитам да намеря някакви координати или да ти кажа къде е и ти ще опиташ
Reply

#28
Аз ли да се опитам да намеря някакви координати или да ти кажа къде е и ти ще опиташ
Reply

#29
здравей това при кой блок е къде по-точно се намира ? пробвай и ти не отказвам помощ аз ще се пробвам неделятя че нещо закъсвам с времето вече имам два петъка и една неделя тия гърла у нас си изкат своето успех колега !
Reply

#30
здравей това при кой блок е къде по-точно се намира ? пробвай и ти не отказвам помощ аз ще се пробвам неделятя че нещо закъсвам с времето вече имам два петъка и една неделя тия гърла у нас си изкат своето успех колега !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)