The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Страничен мигач!?

#11
не точно, по-скоро е от София, но мигача на калника след 2000 май е голям ако не се бъркам.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
не точно, по-скоро е от София, но мигача на калника след 2000 май е голям ако не се бъркам.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
незнам може би аз не обяснявам точно, става въпрос за малкия мигач отпред отсрани на калника(дясно)...Не за отпред до фара. Съжалявам ако не съм бил достатъчно ясен в обяснението си.
Reply

#14
незнам може би аз не обяснявам точно, става въпрос за малкия мигач отпред отсрани на калника(дясно)...Не за отпред до фара. Съжалявам ако не съм бил достатъчно ясен в обяснението си.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#15
Уни да не се бъркаш с габарита на бронята. те са различни. че и човека ще объркаме Smile това си е баш мигача на калника. а доколкото ги знам те са си еднакви / :roll: сега пък аз да не взема да се бъркам :lol: /. Колега Kalchev_Vn вземи и обиколи моргите във Варна /явно си от този град - за по-бърза ориентация вземи и си го напиши на аватара така всеки ще знае за кой град става въпрос същото може да направиш и за модела на колата/ само че имай предвид че там трудно се навиват да разглобяват /махат/ нещо от калници и брони щото викат че после немогат да го продадат. а между другото варненската група на клуба е доста силна така че надявам се бързо да те ориентират Smile
ако не се оправите там може и тук да се огледаме в софия - транспортирането не е проблем бат Кангалич като го гледам е по-бърз и редовен от DHL Big Grin
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#16
Уни да не се бъркаш с габарита на бронята. те са различни. че и човека ще объркаме Smile това си е баш мигача на калника. а доколкото ги знам те са си еднакви / :roll: сега пък аз да не взема да се бъркам :lol: /. Колега Kalchev_Vn вземи и обиколи моргите във Варна /явно си от този град - за по-бърза ориентация вземи и си го напиши на аватара така всеки ще знае за кой град става въпрос същото може да направиш и за модела на колата/ само че имай предвид че там трудно се навиват да разглобяват /махат/ нещо от калници и брони щото викат че после немогат да го продадат. а между другото варненската група на клуба е доста силна така че надявам се бързо да те ориентират Smile
ако не се оправите там може и тук да се огледаме в софия - транспортирането не е проблем бат Кангалич като го гледам е по-бърз и редовен от DHL Big Grin
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#17
Здравейте! Вчера се разходих до МПФ за попитам за мигача - 45 лв. еSmile Казвам го за всеки който се интересува от цената му - става въпрос за чисто нов. Това е от мен.
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#18
Здравейте! Вчера се разходих до МПФ за попитам за мигача - 45 лв. еSmile Казвам го за всеки който се интересува от цената му - става въпрос за чисто нов. Това е от мен.
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)