The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Симеоне! Какво стана с Форума ни?

#1
Както знаем след физическото преместване на форума ни доста от нещата вече не работеха. Имаше доста полезни екстрички които вече не работят. За справка: ЦЪКНИ ТУК
Не ми беше направило впечатление но днес реших да добавя една тема към "любими теми" писана преди година и нещо и доста усилия ми костваше докато я открия.. но .. нъцки. Вече нямаше линк "Добави в списъка Любими теми". Да не говорим че отдавна изпускам много теми защото вече всички са "непрочетени" .. откъде знае че не съм ги чел.. не знам
Та.. имам питане към тъй наречения 'Симеоне' (той си знае кой е... да не го посочвам с пръст)
Има ли чалъм тва да се оправи някога или "надежда тук всяка оставете" Не искам следващото да прозвучи като подкуп ама да знаеш че не съм забравил колко кола (кока) можеш да изпиеш..
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#2
Както знаем след физическото преместване на форума ни доста от нещата вече не работеха. Имаше доста полезни екстрички които вече не работят. За справка: ЦЪКНИ ТУК
Не ми беше направило впечатление но днес реших да добавя една тема към "любими теми" писана преди година и нещо и доста усилия ми костваше докато я открия.. но .. нъцки. Вече нямаше линк "Добави в списъка Любими теми". Да не говорим че отдавна изпускам много теми защото вече всички са "непрочетени" .. откъде знае че не съм ги чел.. не знам
Та.. имам питане към тъй наречения 'Симеоне' (той си знае кой е... да не го посочвам с пръст)
Има ли чалъм тва да се оправи някога или "надежда тук всяка оставете" Не искам следващото да прозвучи като подкуп ама да знаеш че не съм забравил колко кола (кока) можеш да изпиеш..
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#3
аз кат касиер давам още две коли Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
аз кат касиер давам още две коли Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Той Мишо май си осигури коли до края на живота има да ги кара - мани, мани остай :wink: :wink: :wink:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#6
Той Мишо май си осигури коли до края на живота има да ги кара - мани, мани остай :wink: :wink: :wink:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#7
Да пробваме с Фанта :roll:
Reply

#8
Да пробваме с Фанта :roll:
Reply

#9
А от мен може и кола автомат ,с абонамент за кегове с кола или спрайт. Big Grin Big Grin Big Grin
Не е във колата проблема и ако трябва да помагаме свиркайте. :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#10
А от мен може и кола автомат ,с абонамент за кегове с кола или спрайт. Big Grin Big Grin Big Grin
Не е във колата проблема и ако трябва да помагаме свиркайте. :lol:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)