The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какви задни амортисьори ще ми препоръчате?

#11
ами-газовите са за препоръчване--ако са исстинсска марка-
и са си двойнодействащи-но са и по скъпи
460
Reply

#12
ами-газовите са за препоръчване--ако са исстинсска марка-
и са си двойнодействащи-но са и по скъпи
460
Reply

#13
Благодаря ви колеги.Предпочитам да взема маслени. До колкото разбрах на Билщайн са само газови или поне така ми казаха в няколко магазина.
Reply

#14
Благодаря ви колеги.Предпочитам да взема маслени. До колкото разбрах на Билщайн са само газови или поне така ми казаха в няколко магазина.
Reply

#15
terorist Wrote:ами-газовите са за препоръчване--ако са исстинсска марка-
и са си двойнодействащи-но са и по скъпи

А какво ще рече "двойнодействащи" - газово-маслени ли? `Щото доколкото знам, има и такива (освен газови и маслени). А биват още "монотръбни" и "двутръбни"... А бе, май определяща си остава цената.

И защо препоръчваш газовите? От тях бип очаквал по-твърдо=спортно поведение (за 480 е ОК, ама за 440-ката?...). По сервизите са ми казвали, че по-бързо "издишат" по нашите пътища.
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#16
terorist Wrote:ами-газовите са за препоръчване--ако са исстинсска марка-
и са си двойнодействащи-но са и по скъпи

А какво ще рече "двойнодействащи" - газово-маслени ли? `Щото доколкото знам, има и такива (освен газови и маслени). А биват още "монотръбни" и "двутръбни"... А бе, май определяща си остава цената.

И защо препоръчваш газовите? От тях бип очаквал по-твърдо=спортно поведение (за 480 е ОК, ама за 440-ката?...). По сервизите са ми казвали, че по-бързо "издишат" по нашите пътища.
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)
Reply

#17
Прав си и старите точно така ми "издишат" за това трябва да ги сменявам. А някой знае ли дали ги ремонтират?
Reply

#18
Прав си и старите точно така ми "издишат" за това трябва да ги сменявам. А някой знае ли дали ги ремонтират?
Reply

#19
Приятелю,аз съм с Ладови за 34лв с се тампоните(най добре да са от Нива) и нямам никви проблеми стават 1/1 без преправяне така че и да изпуснат ми е все тая а и съм рибар сметай за кви пътища стаа въпрос!
Reply

#20
Приятелю,аз съм с Ладови за 34лв с се тампоните(най добре да са от Нива) и нямам никви проблеми стават 1/1 без преправяне така че и да изпуснат ми е все тая а и съм рибар сметай за кви пътища стаа въпрос!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)