The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля Ви за инфо, колеги!

#11
Над 1500 лева отиват нещата според думите на моя майстор...Износени сегменти бутала ала бала...Абе пълен батал Cry Cry Cry
Reply

#12
EDGECRUSHER Wrote:Над 1500 лева отиват нещата според думите на моя майстор...Износени сегменти бутала ала бала...Абе пълен батал Cry Cry Cry

Това илядо и пестин кинта как го разбира тоя майстор - направо нова кола ли ще купува :roll: ? По принцип който и двигател да се ремонтира наистина излиза поне около 1000лева,в това число части и труд, но в такъв случай по-добре си вземи цяла кола,тук в форума един колега от Ст.Загора продава една двойка за тия пари, бензинка с газова уредба,можеш да видиш обявата най-отгоре в "Продава",хем ще имаш и маса рез.части за тия пари.Ще питам един познат който скоро ремонтира същия мотор като твоя колко му е излязло и дали няма да се съгласи да направи и твоя и за какви пари евентуално.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#13
Всяко инфо,споделен опит и ноу хау ще са от полза...Ако ще е друга,по-нова,няма да е двойка, а нещо по-модерн може би,ама ми се иска и тая да не я заебавам щото много емоции, а и средства за вложени там
Reply

#14
Ако си намериш бутала от завод дружаба Разград може и да не ти е толкова скъп ремонта а пък буталата са супер
а прди 5-6 години буталата комплект стуваха към 360 лева( компекта включва бутало, сигменти и бутален болт)
а растъргването е около 15 лева на цилиндър. понеже си правих ремонта сам чарколака ми излезе около 550 лева.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#15
И аз правих ремонт на двигателя , излезна ми под 1500 но аз смених освен бутала сегменти и ризи и разпределителен вал и съответно по-сериозен ремонт на главата
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#16
Ииии...така сърце мъжко юнашко не издържа и за временно решение вместо да ме видят с някоя крастава Алфа или недъгав Фиат , току що си капарирах една мастилена S40-ка...Да ми честито!!!

240-ката май ще се започне процес на музейна реставрация. Big Grin
Reply

#17
Браво бре Юнак, да ти е честито новото возило със здраве да си го караш и само радости да ти носи.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#18
Ако още не си я купил мога да ти предложа ето това : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=17813" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?t=17813</a><!-- l --> . Познавам собственика и колата от 2 години и ако имах парите бих я купил аз,но за съжаление това не е така. В момента актуалната цена на колата е 3300лв.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#19
А честито колега със здраве да си я караш и мноооого безаварийни километри
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#20
Stanchoni Wrote:Ако още не си я купил мога да ти предложа ето това : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=17813" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?t=17813</a><!-- l --> . Познавам собственика и колата от 2 години и ако имах парите бих я купил аз,но за съжаление това не е така. В момента актуалната цена на колата е 3300лв.


Meрси за препоръката но на V не се кефа хич...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)