The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ - код за радиото на V40 - SC-802

#21
Неее, няма нищо там за тоя модел Sad
Ще излезе, че няма разбиване кода на това радио, което е добре от друга страна, но...
Абе искам по официалния начин да стане, но защо трябва да ми одерат кожета?

Quote:АКО ЗНАЕШ ДОБЪР МАИСТОР НА ТЕЗИ КАСЕТОФОНИ СПОДЕЛИ ЧЕ ИМАМ НУЖДА

Веднъж само съм имал работа с такъв майстор, той е лицензиран на Pioneer, за 15 лева оправи студени спойки по платката... Ако искаш ще ти дам координати

Продължавам да търся съдействие за моя проблем[/quote]
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#22
Неее, няма нищо там за тоя модел Sad
Ще излезе, че няма разбиване кода на това радио, което е добре от друга страна, но...
Абе искам по официалния начин да стане, но защо трябва да ми одерат кожета?

Quote:АКО ЗНАЕШ ДОБЪР МАИСТОР НА ТЕЗИ КАСЕТОФОНИ СПОДЕЛИ ЧЕ ИМАМ НУЖДА

Веднъж само съм имал работа с такъв майстор, той е лицензиран на Pioneer, за 15 лева оправи студени спойки по платката... Ако искаш ще ти дам координати

Продължавам да търся съдействие за моя проблем[/quote]
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#23
Arrow
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#24
Arrow
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#25
Колеги, проблемът е решен вече, за което искам да благодаря на човека, виновен за това Smile (той си знае кой е)
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#26
Колеги, проблемът е решен вече, за което искам да благодаря на човека, виновен за това Smile (той си знае кой е)
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#27
Здравейте искам и аз да се похваля, че ми се заключи радиото, но след като го оставих на положение І и след 2h от OFF премина и поиска CODE пробвайте и резултата ще дойде УСПЕХ на всички тук
Reply

#28
Здравейте искам и аз да се похваля, че ми се заключи радиото, но след като го оставих на положение І и след 2h от OFF премина и поиска CODE пробвайте и резултата ще дойде УСПЕХ на всички тук
Reply

#29
здравеите имам един проблем значи радиото ми с код искам да въведа кода но не става излиза ми OFF на екрана кажете ми какво да направяче да пиша кода и да става !
иначе аз има кода но не мога да пиша излиза ми OFF! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !! Sad :o Sad ем ако искате информация за радиото еми VOLVO V40 A радиото е SC-802
Reply

#30
volvo.s40 Wrote:здравеите имам един проблем значи радиото ми с код искам да въведа кода но не става излиза ми OFF на екрана кажете ми какво да направяче да пиша кода и да става !
иначе аз има кода но не мога да пиша излиза ми OFF! БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !! Sad :o Sad ем ако искате информация за радиото еми VOLVO V40 A радиото е SC-802
Завърташ ключа в положение 1,трябва да ти светне радиото без лампите по таблото.Оставяш го пуснато така за 2 часа и ще ти се появи въвеждането,като същевременно внимавай да не забравиш нещо включено за да не ти падне акумулатора.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)