This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moto pfohe
Здравейте всички.Аз съм нов тук,за съжаление на някой от Moto Phoe,което толкова мразите.
Ще се опитам обаче да ви помагам.Занимавам се с диагностика,така че който иска да пита,ако мога ще помогна

Zdravei te vsichki.Az sam nov tuk,za sajalenie na njakoi sam ot Moto Phoe,koeto tolkova mrazite.Shte se opitam obache da vi pomagam.Zanimavam se s diagnostikata,tak che koito iska neka pita,ako moga shte pomogna.
Thanks given by:
Здравейте всички.Аз съм нов тук,за съжаление на някой от Moto Phoe,което толкова мразите.
Ще се опитам обаче да ви помагам.Занимавам се с диагностика,така че който иска да пита,ако мога ще помогна

Zdravei te vsichki.Az sam nov tuk,za sajalenie na njakoi sam ot Moto Phoe,koeto tolkova mrazite.Shte se opitam obache da vi pomagam.Zanimavam se s diagnostikata,tak che koito iska neka pita,ako moga shte pomogna.
Thanks given by:
Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
В момента съм на италиански, много по-комфортно бих се чувствал с английски.
Only the Best is good enough - YES!
Thanks given by:
Здрасти,
"Любовта" към МП е просто взаимна - като гледам какви ценички ни спускат, как да не отговориш с взаимност.
А сега сериозно- смяна на езика на компютъра на ХС90 - как става и горе-долу колко струва-
Only the Best is good enough - YES!
Thanks given by:
Tony Wolf написа:Здрасти,

Същия въпрос но за S80, кажи дали е възможно и как става.
Със сигурност ще има доста желаещи
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Thanks given by:
Tony Wolf написа:Здрасти,

Същия въпрос но за S80, кажи дали е възможно и как става.
Със сигурност ще има доста желаещи
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Thanks given by:
Виж ми темата, по твоята част е и ако имаш идея сподели -> http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4996.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Thanks given by:
Виж ми темата, по твоята част е и ако имаш идея сподели -> http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=4996.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Thanks given by:
За S60,S80,XC70,XC90,S40(2004) със software(за около 60 лв.)
за около 15мин.по цени на Moto Phoe около 50лв на час.
За съжаление volvo се програмира on-line и всеки software се заплаща.
Thanks given by:
За S60,S80,XC70,XC90,S40(2004) със software(за около 60 лв.)
за около 15мин.по цени на Moto Phoe около 50лв на час.
За съжаление volvo се програмира on-line и всеки software се заплаща.
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)