This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Анкета: На коя дата искаш да е срещата
31.05 - 01.06.2008
0%
0 0%
07.06 - 08.06.2008
0%
0 0%
Общо 0 гласа 0%
* Гласували сте за този елемент. [Резултатите]

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ!
Колеги, след разговор с Mishell пускам анкета за двете дати, получили най-много гласове на предната анкета. Моля ви, заедно с гласуването да пишете и мястото, където желаете да стане купона. Моята оферта за комплекс Изворово остава, като уговорката ми с тях е до четвъртък (10.04.) да им дам информация за точната дата. Ако желанията са за друго място :roll: :roll: не поемам ангажимент да уреждам нещата.
И последно : на 07.06. е заключителният ден на РОЗОВАТА ИСТЕРИЯ в Казанлък и ако това е датата и се забавим няма да можем да намерим хотел за много хора.
Анкетата е активна три дни от днес.
Успех на всички
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Изображение: 16283]
Цитирай
Thanks given by:
Колеги, след разговор с Mishell пускам анкета за двете дати, получили най-много гласове на предната анкета. Моля ви, заедно с гласуването да пишете и мястото, където желаете да стане купона. Моята оферта за комплекс Изворово остава, като уговорката ми с тях е до четвъртък (10.04.) да им дам информация за точната дата. Ако желанията са за друго място :roll: :roll: не поемам ангажимент да уреждам нещата.
И последно : на 07.06. е заключителният ден на РОЗОВАТА ИСТЕРИЯ в Казанлък и ако това е датата и се забавим няма да можем да намерим хотел за много хора.
Анкетата е активна три дни от днес.
Успех на всички
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Изображение: 16283]
Цитирай
Thanks given by:
Правя темата важна и ще помоля оттук нататък да пишете само в нея и само конкретни заявки и предложения за място. Дискусията беше добра но е крайно време да го решим за да не губим повече време в разводняване на нещата. И нека бъде предложението на Раднев или ако някой има готово за района Търново - Търговище.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Цитирай
Thanks given by:
Правя темата важна и ще помоля оттук нататък да пишете само в нея и само конкретни заявки и предложения за място. Дискусията беше добра но е крайно време да го решим за да не губим повече време в разводняване на нещата. И нека бъде предложението на Раднев или ако някой има готово за района Търново - Търговище.

Прикачени файлове Миниатюри

Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Цитирай
Thanks given by:
Ако е възможно променете името на темата с нещо по забелязващо се - поне с големи букви за да няма после "ама аз що не съм я видял тая тема, ама кога я пуснахте..."

Няма да е лошо освен гласуването всеки да напиши и бр. хора ако е едната или другата дата.

Мен ме пишете с 2 ред+1 доп. легла независимо от датата.

За мястото нямам претенции - някъде в централна България.
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Цитирай
Thanks given by:
Ако е възможно променете името на темата с нещо по забелязващо се - поне с големи букви за да няма после "ама аз що не съм я видял тая тема, ама кога я пуснахте..."

Няма да е лошо освен гласуването всеки да напиши и бр. хора ако е едната или другата дата.

Мен ме пишете с 2 ред+1 доп. легла независимо от датата.

За мястото нямам претенции - някъде в централна България.
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Цитирай
Thanks given by:
Мене също ме пишете и за двете дати , за 2 ма нередовни възрастни Big Grin , плюс една тинейджърка на 16 години . :roll:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
Мене също ме пишете и за двете дати , за 2 ма нередовни възрастни Big Grin , плюс една тинейджърка на 16 години . :roll:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
Засега (ако щуката не заповяда друго) кандидатстваме с 2 редовни възрастни и 1 редовно дете, независимо от датата и мястото - щом е на природа, там сме. А графинята държи освен всичко друго и да се движа - ако може интензивно - за да не загрозявам семейните снимки с напредналата си бременност. Така че всички автоПОХОДИ са добре дошли!

Прикачени файлове
.rar   C5 -2.rar (Размер: 1.79 MB / Сваляния: 3)
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Цитирай
Thanks given by:
Засега (ако щуката не заповяда друго) кандидатстваме с 2 редовни възрастни и 1 редовно дете, независимо от датата и мястото - щом е на природа, там сме. А графинята държи освен всичко друго и да се движа - ако може интензивно - за да не загрозявам семейните снимки с напредналата си бременност. Така че всички автоПОХОДИ са добре дошли!
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)