The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: На коя дата искаш да е срещата
You do not have permission to vote in this poll.
31.05 - 01.06.2008
0%
0 0%
07.06 - 08.06.2008
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ!

#11
При мен няма бутонче за гласуване, виждам само резултатите, много странно Sad
Иначе аз съм за 7-8 юни
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#12
При мен няма бутонче за гласуване, виждам само резултатите, много странно Sad
Иначе аз съм за 7-8 юни
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#13
Трима възрастни ако не ни мине котка път.Лошото е че до тогава има много време а планове повече от три максимум четери дни е рисковано да се правят.Зная че ще е незабравимо така че мястото е без значение. Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#14
Трима възрастни ако не ни мине котка път.Лошото е че до тогава има много време а планове повече от три максимум четери дни е рисковано да се правят.Зная че ще е незабравимо така че мястото е без значение. Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#15
А сега едно уточняване за условията в комплекса, защото миля, че всички трябва да сме наясно:
Хотела има два апартамента по 60лв. Единият е с две отделни стаи, в едната е спалнята, другата е с мека мебел. Другият е с общо помещение спалня и хол с портал.
Има девет луксозни стаи по 45 лева.
Останалите са двойки, тройки и с по четири легла. За тях цената е 13 лв на легло. В тези цени е включена закуска.
Огледах всички стаи. Стилът на обзавеждане е "напреднал социализъм, клонящ към комунизъм" - единични легла, мокетена пътека, бюро (а в някои стаи няма), столове и гардероб. Всички стаи имат собствен санитарен възел. Бяха почистени и проветрени. Мисля, че за тази цена не може и да се очаква нещо друго.
Около комплекса е красива природа, тишина... Паркинга зад комплекса е малко тесен, но пред него има баскетболно игрище с достъп за автомобили.
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#16
А сега едно уточняване за условията в комплекса, защото миля, че всички трябва да сме наясно:
Хотела има два апартамента по 60лв. Единият е с две отделни стаи, в едната е спалнята, другата е с мека мебел. Другият е с общо помещение спалня и хол с портал.
Има девет луксозни стаи по 45 лева.
Останалите са двойки, тройки и с по четири легла. За тях цената е 13 лв на легло. В тези цени е включена закуска.
Огледах всички стаи. Стилът на обзавеждане е "напреднал социализъм, клонящ към комунизъм" - единични легла, мокетена пътека, бюро (а в някои стаи няма), столове и гардероб. Всички стаи имат собствен санитарен възел. Бяха почистени и проветрени. Мисля, че за тази цена не може и да се очаква нещо друго.
Около комплекса е красива природа, тишина... Паркинга зад комплекса е малко тесен, но пред него има баскетболно игрище с достъп за автомобили.
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#17
както се очертава ще съм сам Cry
мястото ми е все тая щом е хубава природа
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#18
както се очертава ще съм сам Cry
мястото ми е все тая щом е хубава природа
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#19
от мен двама
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#20
от мен двама
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)