The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
daite saveti za kardan

#21
абе тва маи не е същото то си е постоянно и монотонно нещо като ...дрррр..постоянно на свободна като натисна съединител и го няма и така .На скорост само на ниски предавки при отпускане на газта абе може и тва да е.гадна работа май съм за нова кола деба.
ама и таяа не е за изхвърляне.само дето след тая случка с кардана не мога да разчитам на нея и незнам каде и кога ще ме остви.
а за тоя кардан с разбитите шлици може ли изобщо да се направи нещо от него или?
Reply

#22
абе тва маи не е същото то си е постоянно и монотонно нещо като ...дрррр..постоянно на свободна като натисна съединител и го няма и така .На скорост само на ниски предавки при отпускане на газта абе може и тва да е.гадна работа май съм за нова кола деба.
ама и таяа не е за изхвърляне.само дето след тая случка с кардана не мога да разчитам на нея и незнам каде и кога ще ме остви.
а за тоя кардан с разбитите шлици може ли изобщо да се направи нещо от него или?


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#23
За кардана с разбитите шлици незнам да може да се оправи.
Но може да се използва и така. Само трябва да се стегнат хубаво скобите и ако така не държи - да се завари, като този който заварява трябва да знае кво прави :lol: Тъй като има опасност на мястото на заварката да се счупи самата ос(личен опит Smile ), зависи къде върху оста е направена.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#24
За кардана с разбитите шлици незнам да може да се оправи.
Но може да се използва и така. Само трябва да се стегнат хубаво скобите и ако така не държи - да се завари, като този който заварява трябва да знае кво прави :lol: Тъй като има опасност на мястото на заварката да се счупи самата ос(личен опит Smile ), зависи къде върху оста е направена.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#25
Ако става въпрос за кардани на 3-ка....
не знам дали има човек с по-голям опит от мен (...скромно каза той). Big Grin :oops:

Просто се обадете.
Reply

#26
Ако става въпрос за кардани на 3-ка....
не знам дали има човек с по-голям опит от мен (...скромно каза той). Big Grin :oops:

Просто се обадете.
Reply

#27
GT1 Wrote:Ако става въпрос за кардани на 3-ка....
не знам дали има човек с по-голям опит от мен (...скромно каза той). Big Grin :oops:

Просто се обадете.

ИМА >>>има...! Confusedhock:
460
Reply

#28
GT1 Wrote:Ако става въпрос за кардани на 3-ка....
не знам дали има човек с по-голям опит от мен (...скромно каза той). Big Grin :oops:

Просто се обадете.

ИМА >>>има...! Confusedhock:
460
Reply

#29
само не разбрах за какво каре иде реч Cry
а за присвирване и буксуване-тя 'г'умата' като се завърти в кардана-така мисля че се чува Smile тресенето на свободна-/пнеже кутията е от задна страна а съединителя от пред-кардана се върти постоянно-питаите Миро от варна...!
460
Reply

#30
само не разбрах за какво каре иде реч Cry
а за присвирване и буксуване-тя 'г'умата' като се завърти в кардана-така мисля че се чува Smile тресенето на свободна-/пнеже кутията е от задна страна а съединителя от пред-кардана се върти постоянно-питаите Миро от варна...!
460
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)