The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
какво S40 да си търся ???

#11
аз съм този колега с с40 от мото пфое и наистина съм доволен от колата засега. предимствата са че всяко влизане на колата в сервиза ( била е персонална на шеф на фирма ) е отбелязано на компютъра в мф , километрите са точни като часовник. 201 000 ама са точно толкова. както и всяка сменена част е оригинална . нама да сменам ролки и ангренаж още 50000км!!! накладките и дисковете са на 10000.... и тн. колата е поръчка с всички екстри за модела но това си е до късмет и... други дефекти дето не ги пише в комютъра ама все пак колата беше на 6г като я взех. иначе кола втора ръка с непревъртян км или поне една година "дръпната " напред няма.
сега за марките
за мб180 - недей - неоправдано висока цена за качеството и годините -няма кола дето е вечна и не се чупи това е мит а като те видят с мб цената скача
за октавията - не сън чул лошо нещо и редовно се возя в една 2.0тди 2005 -немам думи. за по-старите модели също са ми споделяли добри думи и за бензинките и за дизелите моторите са си на концерна фв а като визия и возия на мен ми допадат
фв бора не знам - малко съм пристрастен щото 5г карах голф41.9сди 2000г и съм доволен но най-вече от мотора - може да е слаб за това купе но кара без пробллем 200000км с условието че бе поддържан редовно и само с оригинални консумативи в официалния сервиз. иначе като оборудване ивозия - сега карам с40 а не голф4

за с 40 какво очакваш тук да чуеш освен суперлативи - отлична сигурност, много добра возия, отлична визия - особено за моделите с хай-лайн изпълнение, доста здрави за проблемите с нашите пътища ,много фабрично вградени екстри и т.н.
лично аз смятам че най-доброто решение за модела не е 2.0 16в 140кс поне за мен де исвен ако не искаш да си пръв - скача много особено като мине 2500 оборота ама си иска хранене а между 4000 и 6000 оборота направо излита....8.5/12 100 е разхода засечен последно при нормално каране иначе ако икономисваш в града може да докара и до10.5 ( не коментирам че беше зима и на ГАЗ )

земай каквото ти е на сърцето и дано да те видим в нашия клуб...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#12
Форума Ви е много готин и сте много отзивчи. Наистина благодаря за помощта. Майче вече иама отговор и решение за себе си. Остана да имам и малко късмет с покупката.

Мога ли за (последно) да ви попитам за мнение относно това:

http://www.motopfohe.bg/PfoeAuto/phpCard...del=S%2040

Не е ли малко скъпичко ??
Reply

#13
По принцип в МПФ са малко по-скъпички. Могат да се намерят читави и за по-малко пари.
Мечтата ми е да карам Краз в центъра на София!!!
Reply

#14
Малко ме съмнява това да е модел 2000г. честно казано след 99г. моделите са с кристално фарове а като гледам това си е със старите оребрени.
Според мен е някаква шашма това всичкото.
Reply

#15
Че не е 2000, просто няма спор освен че са от кристалните, са малко по-големи на тези сл;ед 1999. За това ако си я харесал гледай да не е ударена: (капака има едни фабрични лепенки да не са изпръскани с боя; под кората да нняма кривини, че после ще ти се напука от кита, две греди има от пред - да не са криви). Аз докато избирах попаднах на такава и беше обявена с 1998, но пък с кристални фарове
Имам леки съмнения и за километрите, но това е нормално.
Reply

#16
dimo Wrote:Че не е 2000, просто няма спор освен че са от кристалните, са малко по-големи на тези сл;ед 1999. За това ако си я харесал гледай да не е ударена: (капака има едни фабрични лепенки да не са изпръскани с боя; под кората да нняма кривини, че после ще ти се напука от кита, две греди има от пред - да не са криви). Аз докато избирах попаднах на такава и беше обявена с 1998, но пък с кристални фарове
Имам леки съмнения и за километрите, но това е нормално.

Ами обявена е като 2000г., колкото до километрите там никога не се знае рядко се случва но има коли на малко км. и карани от баби, един мой познат скоро си взе Ауди А6 на 70 000 98г., но там никога точно не се знае.

А и парите на тази са и доста според мен. това са близо 10 000 Евро за толкова ще си намериш 2000+ със сигурност и на повече километри
Reply

#17
likelyVolvoFan Wrote:Форума Ви е много готин и сте много отзивчи. Наистина благодаря за помощта. Майче вече иама отговор и решение за себе си. Остана да имам и малко късмет с покупката.

Мога ли за (последно) да ви попитам за мнение относно това:

http://www.motopfohe.bg/PfoeAuto/phpCard...del=S%2040

Не е ли малко скъпичко ??
Дори информацията за колата да е вярна, 18 500 са много.
Характерни белези за С/В 40 след 2000 са кристалните фарове и по-големите габаритчета на броните.
Наистина има нещо нередно.
Нищо не ти пречи да отидеш и да видиш какво ще ти отговорят те.
EDIT
Всъщност възможно е колата да е произведена преди 2000г., а първата и регистрация да е 2000г.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#18
И аз да се включа, макар че в момента не карам Волво и много ми липсва това. Моето беше V40 2.0 16V 140 PS и мога да кажа само суперлативи. Страхотно стабилна кола, приятно возеща с всичко необходимо. Аз също не съм състезател, но да си имаш мощност под капака не е лошо. Един път да ти потрябва, но да я има. Иначе за икономичност на гориво трудно може да се говори - 10-ката си я удрях в града.
В Мото-Пфое и аз бях ходил преди 2-3 седмици. Направи ми впечатление, че имаше доста Волва, които ги няма снимани в интернет. Може би бързо се въртят, знам ли? Другото, което според мен трябва да се има в предвид е, че някои от колите които се продават там са купени като нови от Пфое, но някои - не. Следователно за тези, които не са - трудно може да се вярва на километража.
Успех и късмет при избора
Reply

#19
леле как 18500лв я се поразгледай малко из интернет и по германията Big Grin иначе колата добре изглежда....като изключим ценатаSmile
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#20
stosisi Wrote:леле как 18500лв я се поразгледай малко из интернет и по германията Big Grin иначе колата добре изглежда....като изключим ценатаSmile
За толкова пари може да размисля да се разделя с моята;-) Даже и малко по-ефтино Big Grin И аз ти предлагам да се поразтърсиш малко повече!Късмет!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)