The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 2.5TDi 98г

#21
Някакви съвети преди да го взема??
Reply

#22
Някакви съвети преди да го взема??
Reply

#23
Maxijaz Wrote:Филтъра ще го погледна,но защо му разкачи тоците.

по принцип /тоците/ ги откачат -съображение за сигурност-от евнтуално късо и пожар-но ако има съмнения за утечка-с мултицет може да се хване
460
Reply

#24
Maxijaz Wrote:Филтъра ще го погледна,но защо му разкачи тоците.

по принцип /тоците/ ги откачат -съображение за сигурност-от евнтуално късо и пожар-но ако има съмнения за утечка-с мултицет може да се хване
460
Reply

#25
Събота сутрин съм в МотоПфое ще им кажа да погледнат .
Reply

#26
Събота сутрин съм в МотоПфое ще им кажа да погледнат .
Reply

#27
Успех!
И дано в МП намериш хора които да разбират, защото мойта като я качваха на лапите - "специалиста" не знаеше къде да я вдигне, за малко да помете пластмасовите прагове /искаше като лада да я вдигне/. После дърпа гумите, гърнетата и т.н. и ми каза, че "можело да са износени накладките" и такива простотии. Така, че като я вдигне - огледай си я сам и пак ги слушай там и кимай.
Дано е читава Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#28
Успех!
И дано в МП намериш хора които да разбират, защото мойта като я качваха на лапите - "специалиста" не знаеше къде да я вдигне, за малко да помете пластмасовите прагове /искаше като лада да я вдигне/. После дърпа гумите, гърнетата и т.н. и ми каза, че "можело да са износени накладките" и такива простотии. Така, че като я вдигне - огледай си я сам и пак ги слушай там и кимай.
Дано е читава Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#29
Верно ли бе :? .И значи тото надяваме са е да е по здрава от мен и да ме надживее,на мен ми казаха че не пускали хора на диагностиката а се чакало от вън.
Да питам В70 98 имат ли Тракшън-контрол возил съм се на В40 96 и имаше това нали е по горен клас би трябвало да има или е екстра и е рядкост.
Reply

#30
Верно ли бе :? .И значи тото надяваме са е да е по здрава от мен и да ме надживее,на мен ми казаха че не пускали хора на диагностиката а се чакало от вън.
Да питам В70 98 имат ли Тракшън-контрол возил съм се на В40 96 и имаше това нали е по горен клас би трябвало да има или е екстра и е рядкост.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)