The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Казанлъшки рози под Старозагорските липи

#41
То си е направо за нова тема, ама и тук става за обсъждане :wink: :twisted: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#42
може да се съберем с кемпър клуба, да видим що за чудо са къщите на колела. На мен отдавна ми е мерак караваната и събирам впечатления здраво

http://wzemi.com/kemper-club/forum/viewtopic.php?t=1534
Reply

#43
може да се съберем с кемпър клуба, да видим що за чудо са къщите на колела. На мен отдавна ми е мерак караваната и събирам впечатления здраво

http://wzemi.com/kemper-club/forum/viewtopic.php?t=1534
Reply

#44
Като проследих линка на Свилен ми стана интересно дали има кемпери марка волво...ама това м/у другото :twisted: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#45
тц, освен ако не е самоделка, или преправен камион Big Grin
Reply

#46
Мястото е известно! Давайте предложения за дата!
Reply

#47
Мисля, че датата трябва дойде от Старозагорско - Казанлъшката група, все пак те организират застрояването на лагера. Поне за сега за август нямаме планирани мероприятия, така че когато кажете.
Reply

#48
Cavalera Wrote:Мисля, че датата трябва дойде от Старозагорско - Казанлъшката група, все пак те организират застрояването на лагера...

Да разбира се, че те трябва да определят датата, но за да се съберем повече хора е хубаво всеки да напише кога има възможност да присъства и това да се съобрази заведно с прогнозата за времето от уважаемите Организатори-домакини на мероприятието.
Reply

#49
При всички положения,датата трябва да се съобрази с Пангев.Без него няма нито синхронно плуване,нито песни до зори,с разстроена китара.
Аз ще се настройвам по неговите струни и тези на "Оркестъра без име"
Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#50
Ех, сега ме карате да се чувствам неудобно...
за благодарност май ще трябва да науча "как обичам зимно време да пикая на снега"
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)