The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с тихите обороти

#1
Здравейте ! От известно време карам Volvo460 GLE 91г. но имам голям проблем с тихите обороти. Или не падат под 2500 оборота или направо гасне. Даржат се изключително нестабилно. Имате ли идея каде да търся проблема? Двигателя е 1,7 бензин пълна инжекция. без газова уредба. Благодаря ви предварително!!!
Reply

#2
Здравей разгледай тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=307

ПП:В тази тема има и линк пак към тема за оборотите :wink:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
Е аз прегледах двете статии но явно при мен нещата са по сериозни.Смених 5 стъпкови моторчета, десетина ланда сонди, 4 контролера, ниамам проблем с окабеляването дори бушоните са здрави всичките но резултата е се същия не стабилни ниски обороти и при подаване на газ за потегляне гасне.(много неприятно особено на кръстовище от светофар).Остава да си видя испускателните клапани че и за тях се споменава.
Reply

#4
опитай с дистрибуторната капачка
Reply

#5
по-добре иди в някой сервис където си разбират от работата и им кажи какво си правил и ако могат да го погледнат.
Имам един приятел от който съм доволен, имах друг проблем с моята 360-ца и той й отдели няколко часа и накрая ми каза какво е и как да се оправи. Сервиза в който работи се намира в Хаджи Димитър.
Все пак иди при някой майстор за диагностика да ти кажат как му е, в Юве правят много добра диагностика, но е скъпичка, взеха ми 40 лева но съм доволен.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Значи и дистрибуторната капачка смених с кабелите но не се оправи.дайте точен адрес на сервизи кадето разбират от волво че вече ми писна.по принцип аз съм от плевен но май ще се наложи да се разходя до софия.тук го гледаха разни "майстори" ама резултата.............
Reply

#7
Anonymous Wrote:Значи и дистрибуторната капачка смених с кабелите но не се оправи.дайте точен адрес на сервизи кадето разбират от волво че вече ми писна.по принцип аз съм от плевен но май ще се наложи да се разходя до софия.тук го гледаха разни "майстори" ама резултата.............
Доколкото помня много хора от клуба сме доволни от:
автосервиз "Юве"- София, бул. "Симеоновско шосе" 51
тел. 962 54 12
Обади се първо, защото става със записване.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)