The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВОЛВОТО МИ ЯДЕ ЗАДНИТЕ ГУМИ

#1
здравйте колеги мойто 460 ми яде задните гуми от вътрешната страна
иначе като застанеш зад колата имаш чуството че е леко разкрачена, това нормално ли е и как мога да прпверя дали това разкрачване не е от амортесьорите някой ми говорише за тестове за тях ама къде ги правят вярни ли са и колко стуват никой не успя да ми каже...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ
Reply

#2
здравйте колеги мойто 460 ми яде задните гуми от вътрешната страна
иначе като застанеш зад колата имаш чуството че е леко разкрачена, това нормално ли е и как мога да прпверя дали това разкрачване не е от амортесьорите някой ми говорише за тестове за тях ама къде ги правят вярни ли са и колко стуват никой не успя да ми каже...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ
Reply

#3
Отиваш в някой сервиз да ти направят реглаж на задния мост, там ще си покаже откъде точно ти е проблема.
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#4
Отиваш в някой сервиз да ти направят реглаж на задния мост, там ще си покаже откъде точно ти е проблема.
Volvo V40 '97 1.8, 115 h.p. бензин и газ
[Image: sigr1323896a-40.png]
Reply

#5
k_blondy Wrote:здравйте колеги мойто 460 ми яде задните гуми от вътрешната страна
иначе като застанеш зад колата имаш чуството че е леко разкрачена, това нормално ли е и как мога да прпверя дали това разкрачване не е от амортесьорите някой ми говорише за тестове за тях ама къде ги правят вярни ли са и колко стуват никой не успя да ми каже...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ

това разкрачване е от крив заден мост;/или оси на колелата,което е малко вероятно/-амортис. нямат общо с разкрачването-а щом се вижда на око че е така,значи е доста крива гредата

моста се заменя се с нов!
460
Reply

#6
k_blondy Wrote:здравйте колеги мойто 460 ми яде задните гуми от вътрешната страна
иначе като застанеш зад колата имаш чуството че е леко разкрачена, това нормално ли е и как мога да прпверя дали това разкрачване не е от амортесьорите някой ми говорише за тестове за тях ама къде ги правят вярни ли са и колко стуват никой не успя да ми каже...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ

това разкрачване е от крив заден мост;/или оси на колелата,което е малко вероятно/-амортис. нямат общо с разкрачването-а щом се вижда на око че е така,значи е доста крива гредата

моста се заменя се с нов!
460
Reply

#7
Huku Wrote:Отиваш в някой сервиз да ти направят реглаж на задния мост, там ще си покаже откъде точно ти е проблема.

къде е този сервиз?-задния мост е нерегулируем на тези модели
460
Reply

#8
Huku Wrote:Отиваш в някой сервиз да ти направят реглаж на задния мост, там ще си покаже откъде точно ти е проблема.

къде е този сервиз?-задния мост е нерегулируем на тези модели
460
Reply

#9
колко трува един такъв заден мост имате ли идея
Reply

#10
колко трува един такъв заден мост имате ли идея
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)