The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с волво 440

#21
значи волвото не е спортно 1.7 карборатор, под първи цилиндер разбирам 1-ви от дясно, преоверих дали е зацепен правилно следеики белезите на двата вала както и белезите на саминя ремък , иначе горе доло те разбрах, но имаме съмнение че проблема не е при зацепването, а или блокирал клапан или проблем със разпределителния вал , вазможно е да е спукана и главата, а относно буталата няма прегоряло поне до преди да сложа глава, а проблема се появи непосредствено след поставянето
Reply

#22
значи волвото не е спортно 1.7 карборатор, под първи цилиндер разбирам 1-ви от дясно, преоверих дали е зацепен правилно следеики белезите на двата вала както и белезите на саминя ремък , иначе горе доло те разбрах, но имаме съмнение че проблема не е при зацепването, а или блокирал клапан или проблем със разпределителния вал , вазможно е да е спукана и главата, а относно буталата няма прегоряло поне до преди да сложа глава, а проблема се появи непосредствено след поставянето
Reply

#23
А правилно ли си наредил кабелите на свещите? :roll:
Че с тоя огън.... май подаваш искра в неподходящ момент и.... не можеш да качиш баир.... само на 1-ва...
Не е добре работата. :?
Reply

#24
А правилно ли си наредил кабелите на свещите? :roll:
Че с тоя огън.... май подаваш искра в неподходящ момент и.... не можеш да качиш баир.... само на 1-ва...
Не е добре работата. :?
Reply

#25
кабелите се наредени правилно

те немогат да бъдат наредени погрешно следеики дължината
Reply

#26
кабелите се наредени правилно

те немогат да бъдат наредени погрешно следеики дължината
Reply

#27
Не говоря ЗА свещите, не си ме разбрал.
Там е ясно - дължината на кабела си ги намира сама.
Питах дали си наредил правилно кабелите на дистрибуторната капачка.
Правил съм си опит (грешил съм), сменял съм място на кабел и колата пак работи, но само работи, а не върви.
Това имах предвид.
И два кабела да откачиш, пак ще работи.
Пробвай. 8)
Reply

#28
Не говоря ЗА свещите, не си ме разбрал.
Там е ясно - дължината на кабела си ги намира сама.
Питах дали си наредил правилно кабелите на дистрибуторната капачка.
Правил съм си опит (грешил съм), сменял съм място на кабел и колата пак работи, но само работи, а не върви.
Това имах предвид.
И два кабела да откачиш, пак ще работи.
Пробвай. 8)
Reply

#29
не съм ги вадил изобщо от капачката, а дори и да ги бях вадил на самата капачка си има номера кои кабел каде триабва да седи
но все пак смятам че проблема може да е от спукана капачка такаче ще триабва да я сменя зада отпадне този варянт
Reply

#30
не съм ги вадил изобщо от капачката, а дори и да ги бях вадил на самата капачка си има номера кои кабел каде триабва да седи
но все пак смятам че проблема може да е от спукана капачка такаче ще триабва да я сменя зада отпадне този варянт
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)