The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Един въпрос

#1
Здравейте,

От около два месеца имам Volvo 440 и имам малък проблем.Като му отпусна гаста оборотите му падат за секунда и след това пак се нормализират.Не че е болка за умиране, но понякога гасне,а като го направи на сфетофар е неприятно.Ако може някой съвет.
Reply

#2
Погледни темите с подобни заглавия. Аз се сещам за вакумрегулатора.
Reply

#3
не знам с какъв мотор си, но така става и когато центровката не ти е добра или електронното ти е повредено
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#4
Мотора ми е 1.7 i,и карам на газ.Мерси за съветите ще ги погледна
Reply

#5
Този горния съм аз.Sorry
Reply

#6
Вакуум регулатора е,и аз имах такъв проблемно си го реших,като махнах вакуум регулатора и си сложих едно водопроводно кранче в купето което с два маркуча е захванато за другите маркучи Smile и с него си регулирам оборотите.Иначе вакуум регулатора е около 120 лева нов 2втора upotreba 20-40lv.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#7
Мерси,ще видя какво ще измисля
Reply

#8
Ако дойдеш в събота на срещата,ще ти покажа.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#9
Съжалявам няма да мога защото ми излезна неотложна работа.Но надявам се на следващата да мога да присъствам.И още нещо да питам как мога да влезна в чата тук.Защото пробвам,но нещо не става.
Reply

#10
И между другото и моята отпред издава някой път странни шумове, но не мога да ги хвана от къде са.Уж проверих,всичко си е наред а чат пат се появяват.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)