The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 340Д-ПРОБЛЕМ

#11
rafiky Wrote:Така,установи се,че не е от тампона ами от съединителя.Още не съм махнал кожуха да огледап по-обстойно,но това което "докторите" казаха,че съм откъснал средната част на притискателния диск и сега средата върти свободно,а пък външната част,тази с пружините, не зацепва изобщо.
Та въпроса ми е колко пари струва един нов диск и евентуално някакъв втора ръка

невероятно? но щом казваш.... а като е запалена на свободна кардана върти ки се?
:|
460
Reply

#12
rafiky Wrote:Така,установи се,че не е от тампона ами от съединителя.Още не съм махнал кожуха да огледап по-обстойно,но това което "докторите" казаха,че съм откъснал средната част на притискателния диск и сега средата върти свободно,а пък външната част,тази с пружините, не зацепва изобщо.
Та въпроса ми е колко пари струва един нов диск и евентуално някакъв втора ръка

невероятно? но щом казваш.... а като е запалена на свободна кардана върти ки се?
:|
460
Reply

#13
Споко пич, кардан е!
Шлиците на кардана са заминали.
Слушай Терориста.... и мен.
Това със съединителя.... :roll: за В340.... хм.... май нямам такъв случай в практиката.... ако е той, трябва досега да си го усетил... да е буксувал.... да не е ускорявала колата на 2-ра примерно.
Иначе нов феродов диск е около 50-тина лв.
Не се лъжи да слагаш от Москвич Алеко.
И им кажи на "доФторите" да погледнат, ако могат, през отвора, дето е маншона на вилката на съединителя.

пп:
Ако сме познали, ще черпиш Терориста с ::beer::
Reply

#14
Споко пич, кардан е!
Шлиците на кардана са заминали.
Слушай Терориста.... и мен.
Това със съединителя.... :roll: за В340.... хм.... май нямам такъв случай в практиката.... ако е той, трябва досега да си го усетил... да е буксувал.... да не е ускорявала колата на 2-ра примерно.
Иначе нов феродов диск е около 50-тина лв.
Не се лъжи да слагаш от Москвич Алеко.
И им кажи на "доФторите" да погледнат, ако могат, през отвора, дето е маншона на вилката на съединителя.

пп:
Ако сме познали, ще черпиш Терориста с ::beer::
Reply

#15
GT1 Wrote:Споко пич, кардан е!
Шлиците на кардана са заминали.
Слушай Терориста.... и мен.
Това със съединителя.... :roll: за В340.... хм.... май нямам такъв случай в практиката.... ако е той, трябва досега да си го усетил... да е буксувал.... да не е ускорявала колата на 2-ра примерно.

пп:
Ако сме познали, ще черпиш Терориста с ::beer::
Извинявам се за забележката, но кардана няма шлици Big Grin
шлиците са на карето на кардана, но за това че те са износени най-вероятно е така.
Иначе нямаше да го има звука от триене на метал в метал.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#16
GT1 Wrote:Споко пич, кардан е!
Шлиците на кардана са заминали.
Слушай Терориста.... и мен.
Това със съединителя.... :roll: за В340.... хм.... май нямам такъв случай в практиката.... ако е той, трябва досега да си го усетил... да е буксувал.... да не е ускорявала колата на 2-ра примерно.

пп:
Ако сме познали, ще черпиш Терориста с ::beer::
Извинявам се за забележката, но кардана няма шлици Big Grin
шлиците са на карето на кардана, но за това че те са износени най-вероятно е така.
Иначе нямаше да го има звука от триене на метал в метал.
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#17
Ами това,че не искаше да подкарва на втора мислех,че просто си е от годините на колата Smile Но иначе не съм забелязвал да изпуска .
Reply

#18
Ами това,че не искаше да подкарва на втора мислех,че просто си е от годините на колата Smile Но иначе не съм забелязвал да изпуска .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)