The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Осъществихме среща с Мото-Пфое

#11
Браво!Поздравления! Confusedupz: :thumbleft:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#12
Браво!Поздравления! Confusedupz: :thumbleft:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#13
ЕВАЛА, СТРАХОТНО :wav:
yani_65@abv.bg
GSM 0898/773-777
Volvo 340, 760, 850, ХС70, ХС90
Клубна карта № 00230

#14
ЕВАЛА, СТРАХОТНО :wav:
yani_65@abv.bg
GSM 0898/773-777
Volvo 340, 760, 850, ХС70, ХС90
Клубна карта № 00230

#15
Ето и нещо по същество за размисъл и одобрение.
Публикувам проекто-писмото,
което и около което искам да изкажете мнения до две седмици.
Към края на месеца ще го изпратим в МПФ като основен документ върху който да стъпим за да осъществим реално т.нар. взаимно-изгодно сътрудничество.
Те ще имат предложение за насрещно такова и ... по някои опорни точки /надявам се всичките/ да заработим.

Тук ще сложа препратка към тема, която ще отворя отделно с проекта.
Моля, тук да бъде обсъждането, а там ще публикуваме окончателния вариант, както и предложеният ни насреща за прегледност.

Към Проекто-текста:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=60321#60321">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... 0321#60321</a><!-- m -->
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#16
Ето и нещо по същество за размисъл и одобрение.
Публикувам проекто-писмото,
което и около което искам да изкажете мнения до две седмици.
Към края на месеца ще го изпратим в МПФ като основен документ върху който да стъпим за да осъществим реално т.нар. взаимно-изгодно сътрудничество.
Те ще имат предложение за насрещно такова и ... по някои опорни точки /надявам се всичките/ да заработим.

Тук ще сложа препратка към тема, която ще отворя отделно с проекта.
Моля, тук да бъде обсъждането, а там ще публикуваме окончателния вариант, както и предложеният ни насреща за прегледност.

Към Проекто-текста:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=60321#60321">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... 0321#60321</a><!-- m -->
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#17
Срещите са прекрасно нещо,особенно ако са с любим човек!
Вярвам,че и срещата на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ с представителите на Мотопфое ще допринесе за подобряване на отношенията между клуба и официалните представители на Волво в България,но трябва да се направи МНОГО за качественото обслужване на клиентите на МПФ независимо дали са членове на Волво клуб-а или не.На мен,например,ми взеха 420 лв. за 8 ч. труд./Е,бих искал надницата ми да е поне наполовината,но това си е мой проблем/.Това,което ме подразни е,че след излизане от сервиза трябваше да ходя по майстори и сам да ровичкам по колата.И разхода на гориво ми се вдигна,и ...познайте кога ще отида пак там.
А иначе казано,срещите са прекрасно нещо!
Може би затова всеки ден посрещам слънцето и моето любимо Волво!
Smile

#18
Срещите са прекрасно нещо,особенно ако са с любим човек!
Вярвам,че и срещата на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ с представителите на Мотопфое ще допринесе за подобряване на отношенията между клуба и официалните представители на Волво в България,но трябва да се направи МНОГО за качественото обслужване на клиентите на МПФ независимо дали са членове на Волво клуб-а или не.На мен,например,ми взеха 420 лв. за 8 ч. труд./Е,бих искал надницата ми да е поне наполовината,но това си е мой проблем/.Това,което ме подразни е,че след излизане от сервиза трябваше да ходя по майстори и сам да ровичкам по колата.И разхода на гориво ми се вдигна,и ...познайте кога ще отида пак там.
А иначе казано,срещите са прекрасно нещо!
Може би затова всеки ден посрещам слънцето и моето любимо Волво!
Smile

#19
Представителите от МПФ на проведената среща споделиха, че в момента в БГ има:
"Лоши сервизи";
"По-лоши сервизи" и
"Ужасни сервизи"

Стремежа в МПФ им е да останат в кръга на "лошите сервизи", :wink: а на нас се надяват да им направим подсказки за да пресекат всички проблеми или сакътлъци, които подпомагат движението им към "по-лошите сервизи", като овреме ги пресекат.

Стандарта на работа в сервиза е по международно изградена скала, което с оглед ситуацията в БГ, в момента широко разтваря ножицата между цени и очаквания на обикновения /среден БГ клиент/.
За жалост, сам разбираш че след като ни обявиха за най-бедната Европейска държава ... средния БГ клиент ... трябва с лупа да го търсим и забележим!!!
Тайно се надявам, че именно Клуб-Волво България Big Grin :wink: ще е онова средство, което ще направи така, че тая БЕЗДНА ... да не е толкова страШотна! Big Grin

Мисля, че тези дни бяха направени няколко решителни стъпки в тази посока ... :wink:
/към въжето с което ти се предлага да минеш през бездната... Четеш притчи, нали!/ :toothy3:
Остава да намерим отговор:
дали въжето ще го стиснем с ръце и крака или ... ще си го наденем на врата - за по-лесно!

Отговора обаче не е в МПФ, а в БГ-политическите гамени, които начело и с инициативата на президентина се сетиха че ... нещо наистина трябва да направят!
И днес идват в БГ ... някои политически инжинери... /09.07.08 г./... :wink:
Ще го усетите по това, че от гаден трафик, сега ... въобще не може да се движите по улиците... :?

...

Желая ти каквото и да се случи, слънцето винаги да те радва и успокоява с всеки следващ нов ден, както любимата кола, когато мърка под крачето ти измита, здрава и ... готова да се разходите заедно навсякъде! :flower:
:toothy4: :violent3: ... :partyman:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg

#20
Представителите от МПФ на проведената среща споделиха, че в момента в БГ има:
"Лоши сервизи";
"По-лоши сервизи" и
"Ужасни сервизи"

Стремежа в МПФ им е да останат в кръга на "лошите сервизи", :wink: а на нас се надяват да им направим подсказки за да пресекат всички проблеми или сакътлъци, които подпомагат движението им към "по-лошите сервизи", като овреме ги пресекат.

Стандарта на работа в сервиза е по международно изградена скала, което с оглед ситуацията в БГ, в момента широко разтваря ножицата между цени и очаквания на обикновения /среден БГ клиент/.
За жалост, сам разбираш че след като ни обявиха за най-бедната Европейска държава ... средния БГ клиент ... трябва с лупа да го търсим и забележим!!!
Тайно се надявам, че именно Клуб-Волво България Big Grin :wink: ще е онова средство, което ще направи така, че тая БЕЗДНА ... да не е толкова страШотна! Big Grin

Мисля, че тези дни бяха направени няколко решителни стъпки в тази посока ... :wink:
/към въжето с което ти се предлага да минеш през бездната... Четеш притчи, нали!/ :toothy3:
Остава да намерим отговор:
дали въжето ще го стиснем с ръце и крака или ... ще си го наденем на врата - за по-лесно!

Отговора обаче не е в МПФ, а в БГ-политическите гамени, които начело и с инициативата на президентина се сетиха че ... нещо наистина трябва да направят!
И днес идват в БГ ... някои политически инжинери... /09.07.08 г./... :wink:
Ще го усетите по това, че от гаден трафик, сега ... въобще не може да се движите по улиците... :?

...

Желая ти каквото и да се случи, слънцето винаги да те радва и успокоява с всеки следващ нов ден, както любимата кола, когато мърка под крачето ти измита, здрава и ... готова да се разходите заедно навсякъде! :flower:
:toothy4: :violent3: ... :partyman:


Attached Files
.zip   New folde54r.zip (Size: 3.8 MB / Downloads: 4)
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)