The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Осъществихме среща с Мото-Пфое

#61
Quote:Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от NASKO1973 на 12 Фев Чет, 2009 9:07 pm
Варианта на предложението на клуба ми харесва повече, но и това е стрхотен успех!
Хвала на такъви клубари и клубарки!
Вива ВОЛВО, вива революсион, вива Кастро
[AD]
NASKO1973
 
Мнения: 385
Регистриран на: 10 Окт Сря, 2007 6:26 pm
Местоположение: софия

1995 Volvo 850
Клубна Карта №: 200



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Lia на 13 Фев Пет, 2009 12:24 am
Момчета все повече започвате да ми ставате симпатични. За неразбралите- казвам го в добрия смисъл.
Първо нека благодаря за корекцията на правописната ми грешка- благодаря в последно време ми се случва да допускам грешки. Но все пак не съм деградирала до там, че да не видя правописната грешка и в предложението на клуба за рамково споразумение... все пак е човешко да се греши. Както и да е, това са дребнавости.
Благодаря също така и за предоставените документи, които прочетох внимателно и обсъдих със свой бизнес партньори, специалисти маркетин и реклама, юрист, както и с една приятелка докато пихме кафе в неделя (тя също кара Волво, да не си помислите друго). Всички бяха единодушни в едно- браво за инициативата, браво за положените усилия. Нека ви дам отговора на специалистите защо Мото Пфое не са подписали Вашето предложение- не е заради печатната грешка, заради стрелката на кантара. От една страна са Вашите "искания", от друга страна е това което предлагате. Познайте коя страна натежава неоправдано, за сметка на другата... Най-общо казано Вие искате в пъти повече от това, което можете да предложите. Реално предлагате банер, семплинг на листовки, раздаване на лепенки, какво още... абе с една дума малко рекламка. В замяна искате- тестови автомобили (който по своята същност са предназначени за потенциални копувачи, а не за хора който нямат интерес/възможност от закопуването на нов автомобил), безплатни технически прегледи (имайки в предвид, че всяка кола около 10 години от производството си вече си има своите проблеми, този преглед би отнел реално физическо време, което уважаеми струва доста парички...), искате спонсориране за отпечатване на рекламни материали, искате да ви пополяризират (правилно ли го написах?). Но честно да си призная най-много ме впечатлиха претенцийте по безплатното месечно печатно издание на Мото Пфое... тук лъсна голямото непознаване на методиката и концепцията на компанията. Първо- за кого е предназначено това издание? Според ПР специалистите на Мото Пфое, то е адресирано до потенциалните клиенти, както и до настоящите такива. То е рекламно издание. Има за цел да носи печалба на компанията. Сега бъдете изключително честни- ще бъде ли оправдан разходът по организацията на разпространението на списанието към членовете на клуба??? Ще си замълча, защото всички сигурно вече ме мразите... Нормално е, истината понякога не е особено харесвана. Нека продължа. Най-генералното разминаване в интересите обаче идва от това, че собствениците на автомобили "по-възрастни" от 6 години НЕ СА ТАРГЕТ ГРУПАТА НА МОТО ПФОЕ. Това не са потенциалните приходоносители на Мото Пфое. Каква е средната възраст на автомобилите, собственост ма членовете на клуба? Оставам с впечатлението, че е около 10 години. От тук нататък няма какво да се коментира повече. Аааа освен може би да подчертая, за хората с не до там здрави нерви, че нямам нищо против 10-годишните коли- аз съм горд собственик на Лада 2107 на 23 години и още по-гордо от време на време си я карам! Дано да сте ме разбрали, а още по-добре ще е да сте съзряли една възможност за развитие и за най-общо казано "използване" на криейтив материал
Нека споделя как научих за този форум, респективно клуб... ами бях в една стая, в която едни хора говореха за едни други хора, който им искат тестови автомобили за едни срещи и едни трети хора се нервираха от глупости...
Искрено Ваша
Лиа Янина
финансов директор на Luxury Rent
ПП Дано не съм допуснала много правописни грешки

Lia
 
Мнения: 45
Регистриран на: 17 Яну Съб, 2009 2:13 am
Местоположение: София

2004 Volvo S60



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от tonyfireman на 13 Фев Пет, 2009 12:42 am
Лиа, нищо лично, ама си оставаш блондинка. Грехота е да оспамя темата за МП с този пост, но не успях да се сдържа.
Добре, че си се посъветвала с твоите хора, защото в предните си постове издишаш от правописни грешки и идеи. Това вече звучи разумно. Виждам че екипът Ви не е целял да обиди хората със стари автомобили (каквото е мнозинството тук). Едва ли завистта, че някой се е борил и успял в нещо Ви кара да не се радвате на успехите му. Да, искаме повече и не предлагаме кой знае какво, но коя си ти, извинявай - Вие, да слагаш стрелката на кантара. Кога дойде и откъде, че не се сещам. Трябва ли да си накупуваме нови автомобили и едва тогава да искаме да тестваме такива? За кога? Те вече ще са гаранционни, какви отстъпки от безплатните прегледи да искаме?!? Хайде извини се на колегите си, че си им загубила времето, замисли се пак над идеята на хората, договорили и застанали зад споразумението и пак ще говорим. Сития на гладния не вярва има една приказка.
А между другото - хубав никнейм имаш, така ми се казва котката. Само дето не е руса и по-добре.
Поздрави!
volvo for life
От Много Секс Се Ослепява!

tonyfireman
 
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Мар Пон, 2007 11:11 pm
Местоположение: Русе

1998 Volvo V70
Skype: tonyfireman
Клубна Карта №: 00246
ICQ
Гараж



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Huku на 13 Фев Пет, 2009 1:44 am
Многоуважаема Лиа Янина,
финансов директор на Luxury Rent,

Вие също ми станахте симпатична.
Така и не разбрах от толкова много думи какво се опитвате да кажете.
Може би смятате, че ние нямаме право на претенции към тези, които си изкарват хляба от нас.
Смятам, че самото съществуване на клуб "Волво" е една голяма безплатна реклама на марката, а резултатите от тази реклама (т.е. приходите) отиват познайте къде.
В една нормална ситуация Мото Пфое щяха да са тези, които да търсят съдействие от нас. Само че в България има монопол. А при липса на конкуренция всичко започва да се изражда. Най-вече мисленето на хората.
Значи, ако аз агитирам мой познат да предпочете марката "Volvo" пред някоя друга марка, тоест да стане клиент на Мото Пфое, всичко е ОК. Обаче да не си правя каквито и да е илюзии да имам "претенцийте по безплатното месечно печатно издание на Мото Пфое..." Защото, видите ли, то не било адресирано до такива като нас. Не Ви ли звучи абсурдно?
Самото списание не може да има за цел да носи печалба, както Вие твърдите. Нека не се заблуждаваме. Целта му е да мотивира хората, затруднение в избора си на марка автомобил, да предпочетат такъв, който се предлага от Мото Пфое.
Безплатните технически прегледи - може би знаете, надявам се, че Мото Пфое провежда такива безплатни технически прегледи веднъж годишно. Наистина не виждам нищо нередно в това, за нас, като членове на единствения клуб в България, който налива вода в мелницата на Мото Пфое, да има поне минимални "привилегии" в сравнение с един обикновен собственик на автомобил.
Тук спирам, защото малко хора ще имат желание да прочетат толкова дълъг текст.
Надявам се, че няма да оцените мнението ми като антагонистично и в разрез с добрия тон. Просто така мисля по въпроса.
С най-искрени пожелания за успех в бизнеса Ви от един истински фен на "Volvo".

P.S. Аз, също като Вас съм горд почитател на Лада 2107, само че 21-годишна, собственик съм на 12-годишно "Volvo", но това не ме изключва автоматично от "таргет групата на Мото Пфое". Нека PR-специалистите не се отнасят с нас като с таргет, група, стадо, или някаква подобна сган.
[AD]
Huku
 
Мнения: 317
Регистриран на: 16 Май Сря, 2007 4:17 pm
Местоположение: София, Берковица

1996 Volvo V40
Клубна Карта №: 140
ICQ
Гараж



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от ddxdd на 13 Фев Пет, 2009 2:11 am
Това което е постигнато е супер добра воля от страна на М.П. и уважение към хората. Адмирации към колектива постигнал това споразумение. Lia нека ти кажа нещо най-добрата реклама на един продукт е от уста на уста, ако ме разбираш каво искам да ти кажа. Момчетата и момичетата участващи в този клуб и форум са фенове на тази марка и всичко което правят е втози дух така да се каже пристрастени със сигурност тези 10% ще са от полза за много малко хора, ако се позмислиш сама ще стигнеш до този извод. Лично аз приемам това споразумение като жест на взаимно признание и уважение.
Относно НЕ СА ТАРГЕТ ако махнем България( споменавам нашата държава защото когато наш съдружник германец с негов приятел собственик на autowelt доиде за пръв път в България спомена не без изненада абе ви си карате луксозни автомобили както ни си караме голфовете в Германия защо говорят че сте зле) Факт е че 80% от богатите хора са собственици на автомобили втора употреба , собственика на ИКЕА според статистиките в първата десятка си кара човека ВОЛВО 240 и му бил луд фен. Не на последно място , но незнам дали си запозната с цените на авто частите но подръжката с оригинални авточасти на едно ново Волво спрямо класическите волво 2... 9... 8... си е без пари.

ddxdd
 
Мнения: 590
Регистриран на: 25 Юни Нед, 2006 12:51 pm
Местоположение: софия
Skype: Ivan.Dikov
Клубна Карта №: 00243



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Lia на 13 Фев Пет, 2009 2:23 am
Ники ни най-малко не приемам постати в разрез с добрия тон. Напротив. Забелязвам че малко хора (не само тук) осъзнават, че не сме вички еднакви и съответно не вички мислим еднакво. За съжаление на моето мнение се реагира първосигнално и остро, защото е нетипично жена да дава мнение в подобни теми. Може би. Няма нищо, свикнала съм явно постовете ми разлайват кучетата (коет е и целта в крайна сметка), но си остават все така неразбрани... Е няма да седна да плача сега. Последен опит за обяснение.
Първо. Многоуважаеми мъже. И дами. Имате моето уважени, за това, че въобще сте си направили труда да подпомогнете и улесните хората в клуба. Начинанието ви заслужава похвалите, които така или иначе вече получи.
Второ. Съдържанието на поста ми е относно причините Мото Пфое да откаже направеното от вас предложение. Изразявам мнение от гледна точка на професионалист в маркетинга и рекламата.
Трето. Не съм коментирала дори и в едно изречение качествата и стойността на инициативата ви.
Четвърто.... Е съжалявам но русото ми мозъче беше до тук
Мисля че много стоически се придържам към добрия тон, въпреки, че си оставам блондинка с котешко име, в чийто еротични фантазий често присъстват пожарникари

Lia
 
Мнения: 45
Регистриран на: 17 Яну Съб, 2009 2:13 am
Местоположение: София

2004 Volvo S60



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Cavalera на 13 Фев Пет, 2009 10:40 am
Lia написа:В замяна искате- тестови автомобили (който по своята същност са предназначени за потенциални копувачи, а не за хора който нямат интерес/възможност от закопуването на нов автомобил)
...
Първо- за кого е предназначено това издание? Според ПР специалистите на Мото Пфое, то е адресирано до потенциалните клиенти, както и до настоящите такива. То е рекламно издание. Има за цел да носи печалба на компанията.
...
че собствениците на автомобили "по-възрастни" от 6 години НЕ СА ТАРГЕТ ГРУПАТА НА МОТО ПФОЕ. Това не са потенциалните приходоносители на Мото Пфое.


Не мога да се съглася с голяма част от тезите в поста Ви.
Едва ли има хора с ПО-ГОЛЯМ ИНТЕРЕС от закупуването на нов автомобил Волво от членовете на този клуб.
Едва ли познавате толкова добре членовете на този клуб за да можете да прецените ВЪЗМОЖНОСТИТЕ им.
Едва ли има нормална фирма по света която да печата рекламно издание с цел печалба.

Разгледайте подписите на болшинството от членове на този клуб там ще откриете по няколко автомобила от марката Волво и то подредени в градация - примерно: 440 -> В40 ->С80, а сега замислете се какво следва.

Болшинството от членове на този клуб са високо образовани специалисти във различни сектори, лекари, собственици на работещи фирми... попадащи предимно във възрастовата група 20-40 години

Ако Вие или Мото Пфое не виждате в тези хора потенциални купувачи или клиенти мисля че проблема не е в нас.

ама както казва майка ми "в нашия завод по-просто от инжинер няма" - та кой съм аз да ви уча на маркетинг и реклама

Адмирации за положения труд и постигнатото и към двете страни.

Cavalera
 
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли Пон, 2007 1:20 pm
Местоположение: ВАРНА

1996 Volvo V40
Skype: kalin_m_hristov
Клубна Карта №: 00148



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Mishell на 13 Фев Пет, 2009 11:00 am
Lia написа:Момчета все повече започвате да ми ставате симпатични. За неразбралите- казвам го в добрия смисъл.
Първо нека благодаря за корекцията на правописната ми грешка- благодаря в последно време ми се случва да допускам грешки. Но все пак не съм деградирала до там, че да не видя правописната грешка и в предложението на клуба за рамково споразумение... все пак е човешко да се греши. Както и да е, това са дребнавости.


Мда, купувам е с у, но наистина са дребнавости, пък и човек се учи от всяка грешка, поне аз съм така
Lia написа:...Нека ви дам отговора на специалистите защо Мото Пфое не са подписали Вашето предложение...от друга страна е това което предлагате. Познайте коя страна натежава неоправдано, за сметка на другата... ...искате спонсориране за отпечатване на рекламни материали, искате да ви пополяризират (правилно ли го написах?). Но честно да си призная най-много ме впечатлиха претенцийте по безплатното месечно печатно издание на Мото Пфое... тук лъсна голямото непознаване на методиката и концепцията на компанията. Първо- за кого е предназначено това издание?


Не съвсем - популяризират. Ами значи всички тези неща са обсъждани многократно с Мото-Пфое и също предложени и съгласувани от тях. Както спонсорирането, така и печатното издание, в следващият брой на което се надявам да сколасаме да им предоставим материали за клуба, защото хората искат да ни отделят, представяш ли си цели 2 сраници! Всички тези предложения са обсъдени с техния маркетинг и ПР-а и са джентълменското споразумение, неподписано официално. Т.е. това не взлиза в официалния шаблон, който подписваме всички, Форд, Роувър и ние. Изявиха готовност за сътрудничество по всички гореизброени показатели, да, не скрепено с подпис, наистина. Както днешното модерно съжителство без брак. Но ти няма как да знаеш тези подробности.
Lia написа: Нормално е, истината понякога не е особено харесвана. Нека продължа. Най-генералното разминаване в интересите обаче идва от това, че собствениците на автомобили "по-възрастни" от 6 години НЕ СА ТАРГЕТ ГРУПАТА НА МОТО ПФОЕ. Това не са потенциалните приходоносители на Мото Пфое. Каква е средната възраст на автомобилите, собственост ма членовете на клуба? Оставам с впечатлението, че е около 10 години. От тук нататък няма какво да се коментира повече. Аааа освен може би да подчертая, за хората с не до там здрави нерви ..


Никой няма за цел да те обижда, а и всеки носи емоционалност в себе си. Не мисля, и не се сещам за някой в тоя форум, който да е страдал от не до там здрави нерви..а и да има, вече май всички сме се имунизирали до някаква степен. Пък и да сме феминистки малко не...отмина ли тая мода вече жени-мъже...
Lia написа:Нека споделя как научих за този форум, респективно клуб... ами бях в една стая, в която едни хора говореха за едни други хора, който им искат тестови автомобили за едни срещи и едни трети хора се нервираха от глупости...
Искрено Ваша
Лиа Янина
финансов директор на Luxury Rent
ПП Дано не съм допуснала много правописни грешки


Този клуб си има история, и всеки е добре дошъл в него, но нека не говори наизуст точно за тази история, и съответно да дава коментар, който няма как да е в час ако не се знае какво точно се е случило дотук и какво сме говорили с МП в частност по темата. Пък и сме за удоволствие тука

С най-добри и искрени чувства:

Михаела Венкова
Председател Волво клуб

(Mihaela Venkova
R&D Engineer
Electronics Division Europe,
Automotive Experience
BMW Project,
Johnson Controls Electronics Bulgaria EOOD

Mishell
Председател Волво клуб
 
Мнения: 1400
Регистриран на: 13 Мар Пон, 2006 3:00 pm
Местоположение: Sofia

1998 Volvo S40
Skype: mishell_mtv
Клубна Карта №: 00066
ICQ
Гараж



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Moxy на 13 Фев Пет, 2009 12:47 pm
Отново ще си позволя да напълня темата с плява, но аз не мисля че забележките за правописа са дребнавости, особено когато са отправени към финансов директор на дадено дружество, от съчиненията на когото би трябвало да блика поне малко ЕнтелЕгентност (правилно ли го написах ) Хубаво е да се учим от грешките си, още по-хубво е да се учим от грешките на другите, но някои хора продължават да си закОпуват или по-скоро да се закопават в своите.

Нищо лично и с пожелание за един изпълнен с мъдри мисли и чувство за хумор, а изпразнен откъм правописни грешки форум!

Емил Райков

най-обикновен привърженик на Волво

P.P. Има един доволно стар виц:

Двама се срещат на някакво светско мероприятие и се запознават:
- Приятно ми е, дизайнер Петров
- И на мен ми е приятно - Иванов, обикновен педераст

Moxy
 
Мнения: 328
Регистриран на: 07 Фев Вто, 2006 8:11 pm
Местоположение: някъде

1997 Volvo 940



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от BOYCH на 13 Фев Пет, 2009 3:17 pm
Без да отговарям конкретно на някого, но да допълня Мишел за постигнатите извън споразумението джентълменски договорености, и въпреки "накланянето на везните" според някой - смея да твърдя че аз пък цял живот съм се занимавал с уравновесяване на отношения между хората, фирмите и организацийте. Та това което сме поискали е съвсем балансирано, защтото ще споделя за голямо учудване на специалиста в маркетинга, че от МПФ вече ни потвърдиха че:

1. ще предоставят безплатен абонамент на безплатното им тримесечно издание /Списанието/ на всички редовни членове на Клуба ни, след предоставяне на списък с адресите им за това. Тиражът на същото е между 15-20 000 бр. и примерно около 250 бр. /колкото в момента са хората които са си платили членския внос/ въобще няма да ги затрудни;
2. Имаме на разположение 2 страници от списанието които можем да пълним с текст и снимки, като ще ни съдействат и редакционно за това;
3. Имаме уверения че ще ни бъдат предоставяни тест автомобили всеки път когато поискаме от Клуба, но по-важното е: осъзнаха че винаги можем да излъчим група или комисия от Клуба която да тества нов автомобил и да сподели впечатленията си от неговите плюсове и минуси. Това ще бъде информация, която ще бъде предоставена ако не пряко на страниците на списанието, то със сигурност в съответния отдел на Волво който се занимава точно с това проучване за новите си модели.
4. Безплатният преглед веднъж годишно си съществува и сега. Това което постигнахме е, че при организация от наша страна със записани поне 10 автомобила за такъв преглед, веднъж годишно във всяко дилърство в страната /по списъка/ хората ще определят специален съботен ден, в който безплатно за Клубари - редовни членове ще направят преглед с писмено остойностяване на необходимите ремонти, като ще ни дадат и подходящ срок след това ако се извършат тези ремонти в сервизите на МПФ да се ползва отстъпка, която ще е минимум договорената от 10 % /защото споменаха че при определени обстоятелства може да е и повече/.
5. Официално ще канят Клуба и ще предоставят /разбира се ограничен брой/ безплатни покани за официални мероприятия на МПФ от типа на годишните автоизложения и автосалони, които станаха вече трайна практика у нас, не само в София ами и в други големи наши градове.
6. Ще ни предоставят /също ограничено количество/ техни безплатни рекламни материали, ако разполагат с неизчерпани такива.
И това не включва спомоществователството, което обаче ще си е конкретно за всеки конкретен случай, ако им е възможно според бюджета който имат. Но последното по обясними причини не пожелаха да фиксират, особено в тези ... актуални времена.

Е аз не искам да връзвам кусури на тоя или оня, но горепосоченото е факт.
Разбира се по някакви други МПФ съображения не пожелаха това да е изрично записано в постигнатата договореност. Освен това и сега в сегашния текст на Споразумението, с оглед промяна в политиката на МПФ, същите официално могат да ни предупредят с едномесечно предизвестие, че променят или прекратяват така постигнатите договорености, което и по принцип с оглед свободната търговска воля и пазар - си е в реда на нещата.

В заключение искам да спомена, че някои от горепосочените взаимодействия /както не малко стари клубари знаят/, вече са осъществявани на практика между Клуба и МПФ и без изричното им подписване на хартия, но това когато го има черно на бяло - действително е вече израз на двустранно уважение и готовност за партньорство и взаимопомощ, което е част от най-новата история на Клуба ни ... и момчета и момечета! /до сега сексизъм в Клуба както в изказванията така и в леките скЕндълчета ... не е имало! И няма да има!/

Извращения обаче ... така както ние си го разбираме, не е преставало да има!

По извратено-късо, не можах да го напиша!

BOYCH
Член на УС
 
Мнения: 1495
Регистриран на: 23 Юни Пет, 2006 2:35 pm
Местоположение: Sofia

1993 Volvo 850
Skype: mr.Boych
Клубна Карта №: 00111



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от yani на 13 Фев Пет, 2009 4:22 pm
BOYCH - Късо, но ясно. Когато се обясняваш дълго обикновено нищо не казваш и аз го знам от опит!
Важното е да се започне от някъде! Така че първата стъпка е направена, ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА КОЕТО на всички!

yani
 
Мнения: 59
Регистриран на: 13 Фев Сря, 2008 10:15 am
Местоположение: Кюстендил
Клубна Карта №: 00230
YIM



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от Willie на 13 Фев Пет, 2009 5:03 pm
Четох, държах си ръцете далече от клавиатурата, но не издържах.
Това е тема по която не може да не си дам мнението.
Уважаема Госпожо/ице Лиа,
дълбоко уважавам вашия професионализъм и съм сигурна, че от ваша си гледна точка сте права.
Аз обаче, ЖЕНА, член на КЛУБ ВОЛВО БЪЛГАРИЯ и на Управителни я му съвет, една от онези дето тичаше да гони постигането на точно тази цел, се обръщам към вас лично с молба да се запознаете внимателно с историята за която говори Мишел, за да не звучат хаотично постовете ви, колкото и да са компетентни.
Ще ви помогна с малко информация, за това как се случиха нещата!
Преди около година и половина, осъществихме първия контакт с МП, чрез г-н Даниел Владев, човек от корпоративния им отдел. Г-н Владев, на добра воля, запозна колегите си от бранд "ВОЛВО" за съществуването на нашия клуб и желанието ни да се свържем с тях за да им се представим. И въпреки, че колелото се завъртя доста мудно, тази ПЪРВА среща се състоя!!!
Последва затишие... Но ние не се отказахме и ги потърсихме отново. Вече със нов специалист в екипа им, нещата тръгнаха много "по-интензивно". През това време, клуб ФОРД, ни потърсиха с цел сътрудничество. Причината - общото представителство на двете марки и сътрудничество между двата клуба. М/у другото ни споделиха, че от три години "ухажват" МП със същите искания за сътрудничество, отстъпки и т.н. но без резултат. По интересното е, че докато ние си "гонихме" нашето, те почти постигнаха тяхното. Не знам дали са подписали към днешна дата, но им го пожелавам...
Най-интересното в цялата тази ситуация е, че точно когато ние се отказахме да се надяваме...един път заради световната финансова криза и втори път, заради естественото последствие - намерението на "Форд" да продаде дъщерната си фирма "Волво"...г-н Чинков сам ни потърси с молба да подпишем!
Това споразумение ни е коствало прекалено много време, енергия и усилия, за да съм склонна да се съглася със вашата гледна точка... За мен е важно, че целта е реално постигната, пък и доста по-бързо от други! Кой ще се възползва от постигнатото не зависи от УС.
И като имаме предвид подчертаното, много бих се радвала да ми разясните ето това ваше изречение:
Lia написа:
Нека споделя как научих за този форум, респективно клуб... ами бях в една стая, в която едни хора говореха за едни други хора, който им искат тестови автомобили за едни срещи и едни трети хора се нервираха от глупости...


Профилът ми дава изчерпателна информация - коя съм аз и с какво си изкарвам хляба...
Не си купувайте тази кола,
ТЯ ЩЕ ВИ НАДЖИВЕЕ!!!
ENJOY WITH VOLVO

Willie
Член на УС
 
Мнения: 1483
Регистриран на: 10 Юни Съб, 2006 11:09 pm
Местоположение: София

1994 Volvo 460
Skype: williebu
Клубна Карта №: 00078
Уеб-сайт
ICQ
Гараж



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от miro343 на 13 Фев Пет, 2009 10:31 pm
По спокойно бе хора тука в тая тема започва да ми заприличва на еда друга история ......както и да е!тогава може би съм имал основание да критикувам УС ,но се га си слагам ръката на сърцето и казвам :БРАВО
Лично мен най-много ме зарадва новината ,че най-после ще има медииност на изявите на клуба!Защото съм сигурен че господин Х,от малкия град Ь ,който до сега само е писал във форума ,благодарение на списанието което аз ще му препратя ,ще се замисли сериозно за евентуалното си членство в клуба!
Ще ви дам още един пример с който се надявам да се разбере какво е постигнато.днес мой приятел отлетя до германия ,за да си вземе от там Х6-ата ,защото там лизинговата схема му идва с .....10% по- тънко от тук!!!!!за какво говорим ......?
аз съм далеч от стандарта в който ще цъфна по дънки в МФ и ще си купя кола ......но съм сигурен ,че детето ми ще има тая възможност .....и се кефя от сега на тоя момент !
и накрая само лекинко така да попитам :а ние критикуващите нямаме ли малко принос за станалотоуспех на всички !да продължим !

miro343
 
Мнения: 1388
Регистриран на: 21 Мар Вто, 2006 9:09 pm
Местоположение: В А Р Н А
Skype: miroididi11
Клубна Карта №: +bezk



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от NASKO1973 на 13 Фев Пет, 2009 11:23 pm
Lia написа:Искрено Ваша
Лиа Янина
финансов директор на Luxury Rent
ПП Дано не съм допуснала много правописни грешки

Уважаема, с този правопис е по-добре да не споменаваш името на фирмата, за която работиш. Прави лошо впечатление, поне на мен.
Извиненията не поправят правописа, също така!
[AD]
NASKO1973
 
Мнения: 385
Регистриран на: 10 Окт Сря, 2007 6:26 pm
Местоположение: софия

1995 Volvo 850
Клубна Карта №: 200



Re: Осъществихме среща с Мото-Пфое
от miro343 на 13 Фев Пет, 2009 11:29 pm
NASKO1973 написа:
Lia написа:Искрено Ваша
Лиа Янина
финансов директор на Luxury Rent
ПП Дано не съм допуснала много правописни грешки

Уважаема, с този правопис е по-добре да не споменаваш името на фирмата, за която работиш. Прави лошо впечатление, поне на мен.
Извиненията не поправят правописа, също така!
ал


Алоооо админите !не позволявайте обидите!


Attached Files Thumbnail(s)
   

#62
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ХАМЛЕТ ВСИЧКИ КОИТО ПОМОГНАХА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ТЕМАТА, НА ГРАФА И ВИЛИ! Трябва да пазим историята си.

#63
Mishell Wrote:ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ХАМЛЕТ ВСИЧКИ КОИТО ПОМОГНАХА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ ТЕМАТА, НА ГРАФА И ВИЛИ! Трябва да пазим историята си.

Станалото на 13.02.2009г. е недвусмислен намек за това да се преразгледа политиката на ТРИЕНЕ на теми и постове.Трябва да се спазват правилата, а не да се влагат лични чувства, които по един или друг начин рефлектират върху всички ни.В противен случай все по-често ще се случва покрай сухото да гори и суровото.
Това е моето лично мнение.

П.П. И аз благодаря на всички колеги спомогнали за възстановяване на темата.Нека не им се налага да го правят често :wink: .

#64
То не е една беля, сега за друго не съм доволен - разконспирираха ми подписа и трябва друг да търся :twisted:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

#65
tonyfireman Wrote:То не е една беля, сега за друго не съм доволен - разконспирираха ми подписа и трябва друг да търся :twisted:

Тони, промени го на "Издребнявай с мярка" Big Grin Big Grin Big Grin

#66
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/bg/campaigns/Local/Pages/VOLVO%20CLUB.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvocars.com/bg/campaigns/L ... 0CLUB.aspx</a><!-- m -->
Wink

#67
Браво =D> =D> Confusedupz: Confusedupz: :prayer: :prayer: :blob5: :blob5: :blob5: :blob2: :blob: :blob:
Ето затова съм горд, че съм един от вас......
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!

#68
ей това нещо чаках!супер :!:

#69
БРАВО на всички които допринесоха това да стане факт. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

#70
Супер!!! Радва ме факта, че вървим заедно по правилния път водени от любовта ни към идеята ВОЛВО!!!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)