Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЕДНА ЛИРИЧНА ТУРИСТИЧЕСКА РАЗХОДКА.
На север от Каварна е все още девствено.Природата е супер и това е благодарение на това,че няма лесен достъп до морето.[Изображение: attachment.php?thumbnail=4633][Изображение: attachment.php?thumbnail=4632][Изображение: attachment.php?thumbnail=4631][Изображение: attachment.php?thumbnail=4630][Изображение: attachment.php?thumbnail=4629][Изображение: attachment.php?thumbnail=4629][Изображение: attachment.php?thumbnail=4628][Изображение: attachment.php?thumbnail=4627][Изображение: attachment.php?thumbnail=4626][Изображение: attachment.php?thumbnail=4625][Изображение: attachment.php?thumbnail=4624][Изображение: attachment.php?thumbnail=4623][Изображение: attachment.php?thumbnail=4622][Изображение: attachment.php?thumbnail=4621][Изображение: attachment.php?thumbnail=4620][Изображение: attachment.php?thumbnail=4619][Изображение: attachment.php?thumbnail=4618][Изображение: attachment.php?thumbnail=4617][Изображение: attachment.php?thumbnail=4616][Изображение: attachment.php?thumbnail=4615][Изображение: attachment.php?thumbnail=4614][Изображение: attachment.php?thumbnail=4613][Изображение: attachment.php?thumbnail=4612][Изображение: attachment.php?thumbnail=4611][Изображение: attachment.php?thumbnail=4610][Изображение: attachment.php?thumbnail=4609][Изображение: attachment.php?thumbnail=4608]
[Изображение: attachment.php?thumbnail=4607][Изображение: attachment.php?thumbnail=4606][Изображение: attachment.php?thumbnail=4605][Изображение: attachment.php?thumbnail=4604][Изображение: attachment.php?thumbnail=4603]
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
На север от Каварна е все още девствено.Природата е супер и това е благодарение на това,че няма лесен достъп до морето.                                                                                                            

Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Цитирай
Thanks given by:
:lol: :lol: :lol:
Тази година, сигурно ще пропусна почивката на море, но тези картинки ще ми държат влага .....

I'd like mornings better if they started later
Цитирай
Thanks given by:
Тази година, сигурно ще пропусна почивката на море, но тези картинки ще ми държат влага .....

I'd like mornings better if they started later
Цитирай
Thanks given by:
Кангалов написа:На север от Каварна е все още девствено.Природата е супер и това е благодарение на това,че няма лесен достъп до морето.

Много яки снимки. Бравос Кангалич. И аз обмислям идея за идния уикенд -за разходка до Крапец с преспиване .
Цитирай
Thanks given by:
Кангалов написа:На север от Каварна е все още девствено.Природата е супер и това е благодарение на това,че няма лесен достъп до морето.

Много яки снимки. Бравос Кангалич. И аз обмислям идея за идния уикенд -за разходка до Крапец с преспиване .
Цитирай
Thanks given by:
Вальо, къде ги намери тези красоти?
Между другото : какво беше това "почивка" ?
Цитирай
Thanks given by:
Вальо, къде ги намери тези красоти?
Между другото : какво беше това "почивка" ?

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Big Grin Big Grin О-о-о-о-о-о-о и аз планирам един Крапец септември.
Цитирай
Thanks given by:
Big Grin Big Grin О-о-о-о-о-о-о и аз планирам един Крапец септември.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)