The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
покупка на 3ка, съвети ??

#11
Вземи си вкарай от ЕС. Ще е сигурно по-читава. Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#12
Вземи си вкарай от ЕС. Ще е сигурно по-читава. Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#13
Отговарям чак сега защото отдавна не съм жлизал във форума, за което съжалявам. Карам 360 GL 2i. Моделът не е емблематичен за марката, но според мен е сполучлив, поне аз съм много доволен и не ми се разделя с него, въпреки че вече му е време. Единствената ми забележка е, че непследък дава голям разход. Колата е железна, но според мен за реставрация по-подходящи са класическите модели - 2хх, 7хх, 9хх, но те са и по-скъпи. Но моето мнение си е мое то не трябва да те разколебава. Ако имаш конкретни въпрси питай. УСПЕХ!
Reply

#14
Отговарям чак сега защото отдавна не съм жлизал във форума, за което съжалявам. Карам 360 GL 2i. Моделът не е емблематичен за марката, но според мен е сполучлив, поне аз съм много доволен и не ми се разделя с него, въпреки че вече му е време. Единствената ми забележка е, че непследък дава голям разход. Колата е железна, но според мен за реставрация по-подходящи са класическите модели - 2хх, 7хх, 9хх, но те са и по-скъпи. Но моето мнение си е мое то не трябва да те разколебава. Ако имаш конкретни въпрси питай. УСПЕХ!
Reply

#15
Аз имах 360 GLE-превъзходен седан с двойка двигател. Ще се радвам ако намериш такава за възстановяване.
Двигателя е инжекцион 115 коня доста пъргава машина, интериора беше чудесен въобще беше много хубава кола.
Успех!
Reply

#16
Аз имах 360 GLE-превъзходен седан с двойка двигател. Ще се радвам ако намериш такава за възстановяване.
Двигателя е инжекцион 115 коня доста пъргава машина, интериора беше чудесен въобще беше много хубава кола.
Успех!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)