The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пак е време за смяна на кардан

#1
Аиде колеги казваите кво да правя
скъса се и този кардан дето ви казвах че маи е натръпнал.
не сам се завирал под колата но симптомите са същите като и предния път.само незанм тоя път шлици или гума.ако са шлици дано не са разбили зъбците на осите.
вече съм се оборудвал с "нов"(втора употр) кардан само даите акъл как да го накараме да издържи повече . Нещо маи в тампоните на мотора и скоросната кутия е номера за да няма пречупване по оста на въртене ????
даите акъл та аз да дам на маисторите че няма аз да яа ремонтирам че съм на квартира и така.
колко са пари тампоните горе долу
гледах един саит на ЕТ Матьо Шишков от Пловдив предлага всички тмпони за 340 някой да знае нещо за тях.добри ли са
Reply

#2
Аиде колеги казваите кво да правя
скъса се и този кардан дето ви казвах че маи е натръпнал.
не сам се завирал под колата но симптомите са същите като и предния път.само незанм тоя път шлици или гума.ако са шлици дано не са разбили зъбците на осите.
вече съм се оборудвал с "нов"(втора употр) кардан само даите акъл как да го накараме да издържи повече . Нещо маи в тампоните на мотора и скоросната кутия е номера за да няма пречупване по оста на въртене ????
даите акъл та аз да дам на маисторите че няма аз да яа ремонтирам че съм на квартира и така.
колко са пари тампоните горе долу
гледах един саит на ЕТ Матьо Шишков от Пловдив предлага всички тмпони за 340 някой да знае нещо за тях.добри ли са
Reply

#3
Да тампоните на двигателя е задължително да се видят, особенно задните.
Аз съм сменял предните и бяха по 15лв(от магазина на бул. В. Левски в София). За задните нямам представа кви цени са. Smile
И ако ти е превъртял на шлиците това е от лошо стягане на скобата :!:
Между другото колко се ръсиш за тия кардани. :roll:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#4
Да тампоните на двигателя е задължително да се видят, особенно задните.
Аз съм сменял предните и бяха по 15лв(от магазина на бул. В. Левски в София). За задните нямам представа кви цени са. Smile
И ако ти е превъртял на шлиците това е от лошо стягане на скобата :!:
Между другото колко се ръсиш за тия кардани. :roll:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#5
ами предния си го имах с колата маи беше тръгнал
а за сегашния 200 денария(втора ръка) от Сф някъде по симеон едно приателче ми го донесе.казали му че е внос от холандия
че то иначе от кадеSmile
може и от ниакой от форумците да го е взелSmile
абе гадна работа за нова кола съм ама??? освен тая на маика ми да оствя че нито е за изхвърляне нито може да и се вярва
абе познато ви е
Reply

#6
ами предния си го имах с колата маи беше тръгнал
а за сегашния 200 денария(втора ръка) от Сф някъде по симеон едно приателче ми го донесе.казали му че е внос от холандия
че то иначе от кадеSmile
може и от ниакой от форумците да го е взелSmile
абе гадна работа за нова кола съм ама??? освен тая на маика ми да оствя че нито е за изхвърляне нито може да и се вярва
абе познато ви е
Reply

#7
щом пак правиш кардан значи и тампоните на двигателя са заминали, а по въпроса с карданите иди в магазина ан Жоро(GT1) той има рециклирани.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
щом пак правиш кардан значи и тампоните на двигателя са заминали, а по въпроса с карданите иди в магазина ан Жоро(GT1) той има рециклирани.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
ами те вече ми донесоха кардан
старите дали може да са от полза или за вторични суровини?

решил съм да сменя колата след нова година
дайте савет избора ми е между
Волво V40
mitsubishi Carisma
Honda accord
Mitsubishi Galant
skoda fabia
Reply

#10
ами те вече ми донесоха кардан
старите дали може да са от полза или за вторични суровини?

решил съм да сменя колата след нова година
дайте савет избора ми е между
Волво V40
mitsubishi Carisma
Honda accord
Mitsubishi Galant
skoda fabia
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)