The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: да платим ли членския внос и защо.
You do not have permission to vote in this poll.
1. Защото вярвам в Устава.
82.50%
33 82.50%
2. Защото ме принудиха.
2.50%
1 2.50%
3. Искам две каси бира и ще го платя.
15.00%
6 15.00%
Total 40 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да убедим клубарите,за да си платят членския внос

#11
Кангалов Wrote:Тук искам да поставя въпроса и да пусна една истинска Анкета ....

Предварително се извинявам за нарушеното безпокойство и откритите и честни отношения във форума и клуба.


Корав, както винаги Big Grin Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#12
Кангалов Wrote:Тук искам да поставя въпроса и да пусна една истинска Анкета ....

Предварително се извинявам за нарушеното безпокойство и откритите и честни отношения във форума и клуба.


Корав, както винаги Big Grin Big Grin
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#13
За мен плащането на членския внос е един акт, с който декларирам факта, че съм фен на марката, че съм съгласен с устава. Приемам го като поемане на ангажимент към останалите клубари. Сумата е смешна и се връща в пъти от отстъпките в магазините и сервизите.
Помнете, че в една стара книга е записано : " ДАЙТЕ, ЗА ДА ВИ СЕ ДАДЕ..."
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#14
За мен плащането на членския внос е един акт, с който декларирам факта, че съм фен на марката, че съм съгласен с устава. Приемам го като поемане на ангажимент към останалите клубари. Сумата е смешна и се връща в пъти от отстъпките в магазините и сервизите.
Помнете, че в една стара книга е записано : " ДАЙТЕ, ЗА ДА ВИ СЕ ДАДЕ..."
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#15
radnev1965 Wrote:За мен плащането на членския внос е един акт, с който декларирам факта, че съм фен на марката, че съм съгласен с устава. Приемам го като поемане на ангажимент към останалите клубари. Сумата е смешна и се връща в пъти от отстъпките в магазините и сервизите.
Помнете, че в една стара книга е записано : " ДАЙТЕ, ЗА ДА ВИ СЕ ДАДЕ..."

Това е и моето мнение за да не го пиша втори път с други думи. Колкото до отчета, такъв ще има, чакаме екс касиера да се върне от морето.
Основните разходи по които отиват парите за членския внос са рекламни материали, съдебни такси, за наемането на зала миналата година за ОС, за поръчка на клубни карти, стикери, календари и да не изброявам още материали. Които се оказа че свършиха още в началото на раздаването. Ами това, надявам се да мога да спя с чиста съвест след съответния отчет за който отговаря Калоян.

П.П. Тъй като и аз не виждам моя отговор, няма как да гласувам в анкетата.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#16
radnev1965 Wrote:За мен плащането на членския внос е един акт, с който декларирам факта, че съм фен на марката, че съм съгласен с устава. Приемам го като поемане на ангажимент към останалите клубари. Сумата е смешна и се връща в пъти от отстъпките в магазините и сервизите.
Помнете, че в една стара книга е записано : " ДАЙТЕ, ЗА ДА ВИ СЕ ДАДЕ..."

Това е и моето мнение за да не го пиша втори път с други думи. Колкото до отчета, такъв ще има, чакаме екс касиера да се върне от морето.
Основните разходи по които отиват парите за членския внос са рекламни материали, съдебни такси, за наемането на зала миналата година за ОС, за поръчка на клубни карти, стикери, календари и да не изброявам още материали. Които се оказа че свършиха още в началото на раздаването. Ами това, надявам се да мога да спя с чиста съвест след съответния отчет за който отговаря Калоян.

П.П. Тъй като и аз не виждам моя отговор, няма как да гласувам в анкетата.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#17
Кангалов Wrote:Колега твоите възможности са записани във УСТАВА на организацията със нестопанска цел - Волво клуб България.
Знам колега,чел съм го устава,но чак да вярвам :wink: .По-скоро съм съгласен с него 8)
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#18
Кангалов Wrote:Колега твоите възможности са записани във УСТАВА на организацията със нестопанска цел - Волво клуб България.
Знам колега,чел съм го устава,но чак да вярвам :wink: .По-скоро съм съгласен с него 8)
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#19
Здрасти Кангалич! :o
Много приятно съм изненадан, че е пусната тази анкета, където с радост гласувах т.е. изразих гражданската си позиция, ако може така да се каже!
Ще се радвам и, този път, тук да се пише конструктивно и колегиално, както се полага!
Имам едно предложение
Писал си, че тук ще се броят реалните членове на Клуба! Та, предлагам, най-после, след като изтече темата, а защо не и по-рано, до аватара на съответния писач тук да стои и неговият статус! Сега при заглавията на членовете на УС, стои това нещо! Браво! Ние тия хора си ги тачим... И сме си ги избрали!
Сега, нека пише - Член, или Симпатизант!
Благодаря за вниманието!

Поздрави на всички
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095

#20
Здрасти Кангалич! :o
Много приятно съм изненадан, че е пусната тази анкета, където с радост гласувах т.е. изразих гражданската си позиция, ако може така да се каже!
Ще се радвам и, този път, тук да се пише конструктивно и колегиално, както се полага!
Имам едно предложение
Писал си, че тук ще се броят реалните членове на Клуба! Та, предлагам, най-после, след като изтече темата, а защо не и по-рано, до аватара на съответния писач тук да стои и неговият статус! Сега при заглавията на членовете на УС, стои това нещо! Браво! Ние тия хора си ги тачим... И сме си ги избрали!
Сега, нека пише - Член, или Симпатизант!
Благодаря за вниманието!

Поздрави на всички
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)