The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Добавки в нафтата

#21
Нещо изпитано-на 1 пълен резервоар слагам около 3 литра бензин, ако е под -15 може и 5 литра.Няма замръзване ,паленето е по-лесно.Доколкото за добавките....пълен ташак...брилянтна идея на компаниите да пе4елят пари от нещо което не варши никаква работа..... Smile
Reply

#22
По принцип със скептично настроен към добавките но хората си слагат ,дали има реален ефект не знам но взех да пробвам и аз liqui moly 1 литър от петрол 20 лв.Стигал за 1 тон гориво аз обаче смятам да го сипа на 4 пъти при пълен резервар по 250 ml ,самата капачка е дозатор от 20 ml и не трябва да се чудиш как да си го премериш.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#23
Попаднах случайно на това-накой не го ли е срещал(да не казвам изпробвал)?http://www.gorivo.net/
Reply

#24
yasho Wrote:Попаднах случайно на това-накой не го ли е срещал(да не казвам изпробвал)?http://www.gorivo.net/

Вярвам му колкото и на летящото килимче на Аладин, но това си е мое мнение. Не искам да те ангажирам с него.
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#25
Както го хвалят е малко като научна фантастика,ама знаеш ли..?То какво ли не измислят само и само да ти вземат мангите Big Grin И аз не бих рискувал докато нямам повече инфо от потребители.
Reply

#26
yasho Wrote:Както го хвалят е малко като научна фантастика,ама знаеш ли..?То какво ли не измислят само и само да ти вземат мангите Big Grin И аз не бих рискувал докато нямам повече инфо от потребители.
Лично си купих преди 1 месец 3 тубички за 20 паунда и сипвам 3мл на пълен резервоар на сааба 9000 аеро 225коня 2.3FPT предишния ден изчистих моторчето за празни обороти смених и горивния филтър както бяха казали в добавката и на другия ден тръгвам към Бърмингам ( на 200 км сам от там ) за да купувам каравана , набичих пълен резервоар на shell vpower и 3мл от тази добавка.Преди това колата ми гаснеше много гадно когато тръгна да изключвам от скорост.Сега нямаше това гаснене и като че ли вървеше по добре.На отиване при сериозно настъпване от вр на вр (200км. не ми мърдаха понякога кадето няма камери пък и кадето трафика го позволява) отивам взимам караваната и на връщане с 90-100 км си кибича на 4-та скорост към нас.Среден разход 7 литра кеото мен си ме радва. Така че взимай добавката и не му мисли няма кои знае какво да изгубиш , пък и 2 приятели тук е използват и на 1 му се бяха запушили дюзите на дизела тъкмо щеше да ги чисти на ултразвук сипа таз добавка кара 300-400 км. и вече нямаше нужда от чистене с ултра звук , така че дори и тук в Англия пък кадето и да е било има кофти бензин Wink Надявам се да съм ти бил полезен Wink
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]
Reply

#27
Здравейте колеги, след тестовете в оффроуд форума, които видях, направо съм обезпокоен от факта какви боклуци има по бензиниостанцийте. В МП питах има ли добавки за common rail двигатели и казаха че няма. Въпроса ми е може ли от споменатите по-торе да се кара с такъв мотор и какви са рисковете ?
Reply

#28
Моето лично мнение е да си сипваш най хубавата и скъпа нафта примерно Алпин Дизел на ОМВ и да не си тормозиш съзнанието със това какво може или не може да стане Smile
Reply

#29
Точно ОМВ мога да кажа че всичките им горива са 1 и само си шарат имената Wink Освен да изгубиш парите които си дал за добавката друго няма какво Wink 50%/50%
Saab 9000 Aero 225 BHP Stock

[Image: m437.gif]
Reply

#30
Еми аз си сипвам само Алпин, но ми беше интересно дали пък няма някакви добавки за подобрение работата на двигателя. Странното е че всеки път като сипвам една и съща нафта, колата се държи по различен начин, разхода е различен .... :oops:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)