The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
просто идея ???до всички

#1
Имам идиотската идея да закупиме едно клубно олдтаймерче!?По улиците виждам толкова възрастни и симпатични Волва, все ще спазариме някое.Ако имаме добра воля ще посъбереме някое и друго левче и ще си го отгледаме докато стане НАШИЯТ красавец.
Reply

#2
Идеята е много добра.Мисля че една 2хх серия ще бъде много добра покупка.
Преди 2 години с един приятел продадохме една 240-ка за 500лв(Голяма грешка),та може би ще успееме да намериме нещо подобно и да го направим като по каталог Wink

Ще му се сложат лепенки на клуба и такива ти ми работи.Аз съм за ако се събереме 50 човека по 50лв(примерно казвам) мисля че ще имаме страхотна кола.

Кажете и вашето мнениеSmile
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
аз знам една 240-ка 2.4тд в софия видями се доста запазена, тоя изкаше да я продава на части имам му телефона ако се навием доста хора мисля че може и да стане
Reply

#4
Всеки който се докопа до някое пенсионирано волвце може да го щракне и да вземе координатите му.Така всички може да си кажеме мнението за това кой пенсиониран волвак да осиновиме!?
Reply

#5
Честно казано аз съм бедно момче от предградията и за това ми е невъзможно да отделя пари, при положение, че не работя кой-знае колко. Събирам за море и за телефон, ако и за това трябва да отделям пари няма да успея съвсем... а с майка ми мога да говоря по този въпрос. Може и да участва евентуално с някаква сума. Мисля си, че доста от хората в този клуб няма да участват, но както и да е. Идеята не е лоша в основата си, но мисля, че не може да се реализира (както комунизмът Big Grin)

Mога да ви насоча към най-перфектният автомобил, който някога съм виждал... Става въпрос за едно 240 комби, супер полар (фул екстри - повече от ес40ката) с кожа, климатик, ел пакет и тнт '91 на 190 хил реални (за този модел това е 1/7ма от живота му). Ако имах 4 хилки го взимах! Все още се продава предполагам - до колкото разбрах е от 2ри собственик - на място ако го видите ще се влюбите - гаранция.

В абсолютно фабрично състояние е както това на снимката (то е в USA и се продава също - просто тази снимка намерих) 1:1 са - до най-малкият детайл. Преди време ми беше уолпейпър. 240 комби ми е много на сърцето, но предвид разхода на бензин... не е за мен Sad


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
Мисля говоим за истински олдтаймери ;о), нещо от сорта мнгоо ми допадат:
1
2
3

е верно Р1800S си е наистина много як модел но все още неми достигат парички за него ;о(

разбира се има и други много добри просто в момента неми се рови ;о)
Reply

#7
Айде някой да ми обясни какво е :
олдтаймери -?
уолпейпър - ?
Иначе, долавям май за какво става на въпрос, но все пак ми преведете!

Имам питане - а къде ще се възстанови тази кола и къде ще се съхранява!?
Иначе тази ще се продава.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#8
Efri 740 Wrote:Айде някой да ми обясни какво е :
олдтаймери -?
уолпейпър - ?


1 - Стара ретро кола (Олд - Стар; Таим - Време)
2 - Фона който ти е на монитора на компютъра Wink


Все ще се намери къде да се съхранява.
Тази 240 ми хареса доста колко пари и искат?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#9
Фона на монитора ми е най новия модел на VOLVO=
А за тази кола ....... няма да говоря и другите да не говорят - щото може да и иска повече от 2, . . . лв.
В кой гараж и кой ще се занимава с реставрациято по автомобила който ще изберем?
То до сега неможем да си намерим личен сервиз за волвата ни, както саабарите с тяхната Мания.
То дори едни стикери неможе да направим.
И така доста въпроси има за решаване.
Незнам.
А съм съгласен за такова нещо - имайки се в предвид че се водя безработен - неусигурен!
Ще падне търсене за колата и гаража за възтановяването и!
Имам човек който си зарежда магазина с части от америка за амер. коли в София.
Та през тях може и да си пъръчаме някоя част!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
Идеята не е лоша, но всичко опира до парите. Според мен е хубаво да се изтегли на зад във времето когато нещата се пооправят, имам предвид когато се изяснат нещата около сервиза и другите неща които Ефри спомена. Инак по Дискавъри съм гледал как се възтановява автомобил, много пари и страхотна работа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)