The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кратък "отчет" от срещата на Сааб клуб :-)

#21
не съм съгласен, но всичко опира до човека, момента, желанието, възможностите и тн.
в крайна сметка всичко е добре когато завършва добре и докато има ентусиасти и положителни емоции не виждам нищо лошо във всяко едно мероприятие
Reply

#22
не съм съгласен, но всичко опира до човека, момента, желанието, възможностите и тн.
в крайна сметка всичко е добре когато завършва добре и докато има ентусиасти и положителни емоции не виждам нищо лошо във всяко едно мероприятие
Reply

#23
saab Wrote:P.S. От името на жена ми благодаря за комплимента! :hello2:
Нищо лично, хубавото си е хубаво. Не се засягай.
По въпроса за регионалните - и те са много интересни, зависи от гледната точка.
Всеки има избор на какво да ходи - регионални, национални, съседни регионални и т.н. Въпроса е да е приятно на хората и да обменят опит. Дали си с кола или без - важното е да си фен ма марката.
Полезни са срещите от какъвто и да е вид. Мое мнение.
Поздрави!
Reply

#24
saab Wrote:P.S. От името на жена ми благодаря за комплимента! :hello2:
Нищо лично, хубавото си е хубаво. Не се засягай.
По въпроса за регионалните - и те са много интересни, зависи от гледната точка.
Всеки има избор на какво да ходи - регионални, национални, съседни регионални и т.н. Въпроса е да е приятно на хората и да обменят опит. Дали си с кола или без - важното е да си фен ма марката.
Полезни са срещите от какъвто и да е вид. Мое мнение.
Поздрави!
Reply

#25
Поздравелния, страхотна среща, страхотни снимки, красиви и добре сте се подредили! И мястото и хората, ама то е ясно-железни фенове, като шведската стомана. Би било много готино да се направи една организирана обща национална среща. И колоната ще е внушителна, но не знам доколко е изпълнима тази амбициозна задача. Много солидна здрава организация си трябва и място, което да ни събере... :roll: Подходящо време също, но наистина дисциплината е много важна в тия моменти и улеснява доста едно такова меропрятие. Знаем от личен опит. Благодаря за поканата, и се надявам следващият път да не пропусна, то не е за изпускане. Браво на вас! :wav:
Reply

#26
Поздравелния, страхотна среща, страхотни снимки, красиви и добре сте се подредили! И мястото и хората, ама то е ясно-железни фенове, като шведската стомана. Би било много готино да се направи една организирана обща национална среща. И колоната ще е внушителна, но не знам доколко е изпълнима тази амбициозна задача. Много солидна здрава организация си трябва и място, което да ни събере... :roll: Подходящо време също, но наистина дисциплината е много важна в тия моменти и улеснява доста едно такова меропрятие. Знаем от личен опит. Благодаря за поканата, и се надявам следващият път да не пропусна, то не е за изпускане. Браво на вас! :wav:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#27
Браво на колегите от СААБ страшна среща.

Надявам се следващата ни национална среща бъде по -многобройна от регионалната, на Варна специално, такава.
Reply

#28
Браво на колегите от СААБ страшна среща.

Надявам се следващата ни национална среща бъде по -многобройна от регионалната, на Варна специално, такава.
Reply

#29
tonyfireman Wrote:Нищо лично, хубавото си е хубаво. Не се засягай.

В никакъв случай не се засягам. Дори съвсем чистосърдечно ти благодарих за комплимента. В края на краищата това е вид комплимент и към мен, нали така :-) :wink:
Reply

#30
tonyfireman Wrote:Нищо лично, хубавото си е хубаво. Не се засягай.

В никакъв случай не се засягам. Дори съвсем чистосърдечно ти благодарих за комплимента. В края на краищата това е вид комплимент и към мен, нали така :-) :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)