The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гасне на газ

#1
Здравейте, имам следния въпрос. Карам на газ и наблюдавам, че от известно време колата ми започна да пали трудно...някъде от 3-ти-4-ти път. Когато е на нулева скорост, оборотите се колебаят, а от около седмица насам е още по-зле: при студен двигател в движение придърпва и гасне.
Проблема с паленето го реших, като вече я гася на бензин, също и карам на бензин, докато загрее, но все пак бих искала да знам каква е възможната причина (дали изпарител?) и колко горе-долу струва подмяната му.
Иде реч за волво 440, моноинжекция, с газова, монтирана в Холандия.
Предварително благодаря!
Reply

#2
Здравейте, имам следния въпрос. Карам на газ и наблюдавам, че от известно време колата ми започна да пали трудно...някъде от 3-ти-4-ти път. Когато е на нулева скорост, оборотите се колебаят, а от около седмица насам е още по-зле: при студен двигател в движение придърпва и гасне.
Проблема с паленето го реших, като вече я гася на бензин, също и карам на бензин, докато загрее, но все пак бих искала да знам каква е възможната причина (дали изпарител?) и колко горе-долу струва подмяната му.
Иде реч за волво 440, моноинжекция, с газова, монтирана в Холандия.
Предварително благодаря!
Reply

#3
Ами това не е проблем, просто на газ се иска да е загрял двигателя за да започне да изпарява газта и тъй като навън вече не е лято температурите оказват своето влияние, на моята кола газта е свързана с датчика за температурата на водата и докато не загрее до 45 градуса не превключва на газ.
Reply

#4
Ами това не е проблем, просто на газ се иска да е загрял двигателя за да започне да изпарява газта и тъй като навън вече не е лято температурите оказват своето влияние, на моята кола газта е свързана с датчика за температурата на водата и докато не загрее до 45 градуса не превключва на газ.
Reply

#5
Почти 100 процента съм сигурен, че смуче въздух от някъде
Reply

#6
Почти 100 процента съм сигурен, че смуче въздух от някъде
Reply

#7
А възможно решение?
Reply

#8
А възможно решение?
Reply

#9
трябва да е след плочката.виж си гарнитурките
решението е, ако е това което си мисля затягане на винтове, в краен случай смяна на гарнитура
п.с. сигурна ли си, че е моно инжекцион, аз имах със заводска уредба и беше с карбуратор. Успех и пиши какво е станало Big Grin
Reply

#10
трябва да е след плочката.виж си гарнитурките
решението е, ако е това което си мисля затягане на винтове, в краен случай смяна на гарнитура
п.с. сигурна ли си, че е моно инжекцион, аз имах със заводска уредба и беше с карбуратор. Успех и пиши какво е станало Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)