The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
питане за ролките на в40

#1
здр колеги ходих при двама маистори и двамата ми казаха различни не6та.единиа ми казва 4е триабва да смениа една ролка с агр.ремак а другиа ми казва 4е са две ролките.ниакои мойе ли да ми каже с точност колко ролки триабва да сменя и ако знае ориентировачни цени.
Reply

#2
здр колеги ходих при двама маистори и двамата ми казаха различни не6та.единиа ми казва 4е триабва да смениа една ролка с агр.ремак а другиа ми казва 4е са две ролките.ниакои мойе ли да ми каже с точност колко ролки триабва да сменя и ако знае ориентировачни цени.
Reply

#3
Ако става въпрос за дизелов двигател, ролките са две + един ремък. На мен ми излезе с труда 172 лева /в Добрич/. Но цените силно варират. Един колега със същият двигател , пак от Добрич се раздели с 280 лева.
Reply

#4
Ако става въпрос за дизелов двигател, ролките са две + един ремък. На мен ми излезе с труда 172 лева /в Добрич/. Но цените силно варират. Един колега със същият двигател , пак от Добрич се раздели с 280 лева.
Reply

#5
И аз скоро смених консумативите на моя дизелак 90 кончета. Ролките определено си бяха 2.
За цените - наиситна вирират според производителя и населеното място.
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#6
И аз скоро смених консумативите на моя дизелак 90 кончета. Ролките определено си бяха 2.
За цените - наиситна вирират според производителя и населеното място.
--< Volvo V40 1.9TD 90 hp 1997г. >--
КИРИЛИЗАТОР!
Reply

#7
При мен ролката е една :!: - V40 2001г. дизел, мотор D4192T3 - 115к.с.
Reply

#8
При мен ролката е една :!: - V40 2001г. дизел, мотор D4192T3 - 115к.с.
Reply

#9
Здр.,почнах наред да чета из темите, търся друго но и таз тема ме интересува.Требва скоро и тва да направя /смяна на ангренажни консумативи/искам да ви питам на ква марка ролки и ремак да заложа некви предлагат ми италянски май беха ефтиния вариант 95лв.за 2ве ролки и ремак др.вариант скъпи за 190лв.
Просто ми кажете ви с кви карате има ли оплаквания надежни ли са и марката да знаем.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#10
Ролка и ремък комплект от Скантех, марка DAYCO кат.ном. KTB298 -- цена преди две години и половина 180лв.
До момента над 30 000км. няма проблеми.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)