The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "wmv" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как паркира жена!?

#31
Сега вече наистина се убедих, че блондинка в комбинация с автомобил е почти с разрушителната сила на дузина атомни бомби :wink: Big Grin Горкия инструктор......май въобще не е трябвало да се качва в колата, все пак нерви, нерви, ама тази направо е НУРС/Неуправляем ракетен снаряд/ :wink:
Reply

#32
то много се изписа , ама да драсна и аз 1 ред Smile изпадал съм в ситуация за жалост жена да ми казва" давай бе ще излезеш, ако искаш дай аз...." Big Grin
Reply

#33
то тва филмче изобщо не знам защо го взимате за автентично ...
иначе, твърдението, че всичките жени минават през това, са пълни глупости Smile
Reply

#34
А какво ще кажете за това. Не е ясно от какъв пол е шофьора та можете спокойно да се запрепирате Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files
.wmv   NeverSendaWomantogettheOilChanged.wmv (Size: 1.92 MB / Downloads: 1,212)
Reply

#35
ми.... всякакви ги има Smile кофти шанс :lol: :lol:
Reply

#36
Някои жени паркират така))) (показно как се паркира така)
Други паркират така, бавно но славно :ctf:
Но да бъдем честни, някои не успяват да паркират... мъже.)))
На някои им излиза доста солено паркирането)))хахаха
Оригинален начин на паркиране Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:
И на края, има хора за които отпаркирането( ислизането от паркинга) е по-трудно от паркирането много ми е интересно как е паркирала, най-вероятно когато е паркирала, не е имало коли на паркинга))))))))))))))))))))))))
Reply

#37
Един мой приятел, как паркирашеее..... еее...
То си е направо приключение, и то не е единичен случай ами всеки път като се прибираше.
Около 15-20мин. се опитва успоредно паркиране с доста място и на всяко мърдане и слизаше и гледаше.

Един ден неиздържах!
Просто взех нещата в ръце. А той вика че му е трудно. Обясних му технологията за изпълнение на тази маневра.

п.п. - баща му бе автоинструктор, но когато си взе кола, баща му беше в чужбина.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#38
ВНИМАНИЕ
Един колега от форума ми писа че второто видео(линк) е вирус. При мен всичко си е наред, но на него му се включвала антивирусната. Клипчетата съм ги взел от ГУГЪЛ ВИДЕО, макар че не всички са от там, включително и това което казват че е ВИРУС.
Reply

#39
Bezdrum Wrote:ВНИМАНИЕ
Един колега от форума ми писа че второто видео(линк) е вирус. При мен всичко си е наред, но на него му се включвала антивирусната. Клипчетата съм ги взел от ГУГЪЛ ВИДЕО, макар че не всички са от там, включително и това което казват че е ВИРУС.
Няма как линка или видеото да е вирус. Дори и страницата на която е видеото няма как да има вирус.
Reply

#40
Bezdrum Wrote:Някои жени паркират така))) (показно как се паркира така)
Други паркират така, бавно но славно :ctf:
Но да бъдем честни, някои не успяват да паркират... мъже.)))
На някои им излиза доста солено паркирането)))хахаха
Оригинален начин на паркиране Confusedupz: Confusedupz: Confusedupz:
И на края, има хора за които отпаркирането( ислизането от паркинга) е по-трудно от паркирането много ми е интересно как е паркирала, най-вероятно когато е паркирала, не е имало коли на паркинга))))))))))))))))))))))))

Нямам думи просто Big Grin Big Grin Big Grin Хората не случайно са казали, че от всяко дърво свирка не става! Но все пак никой не се е родил научен. Аз като си спомня в ранните си шофьорски години каква атракция бях на паркинга... но ако има желание човек може да се научи. Мъж или жена не е от особено значение, но все пак за да има толкова митове и легенди си има капка истина. Кофти е само че 99% от нежните половинки или няма кой да ги научи или просто са от онези много немузикални пънчета...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)