The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V 40 1.9D ДЪРЖИ 1200 оборота !!!!!

#11
това няма нищо общо с обогатитела(както го нарича колегата) търсете пречината някаде другаде но на мен ми прелича на помпа дано не съм прав че там парите са много. успех колега
Reply

#12
това няма нищо общо с обогатитела(както го нарича колегата) търсете пречината някаде другаде но на мен ми прелича на помпа дано не съм прав че там парите са много. успех колега
Reply

#13
Интерестно ще е да разкажеш какъв се оказа проблема ... за съжаление и моята колица почва да прави същите магарии Cry
Reply

#14
На моето 940 2,4тди се качват оборотите ако нямам достатъ4но антифриз(вода). Работи на 900 като запали и се ка4ват на 1300 някъде като позагрее. Ина4е като си има вода падат на около 650 нормално.

Забележи как ти се мърда стрелката за температурата ако няма вода се качва рязко.
Reply

#15
���� ако не го оправиш има един майстор в карлово -бог е направо, доста коли оправи,ще ти дам координати да ти я погледне, моята като я взех никъде в Пловдив не можаха да я оправят. Добре че попаднах на него.
за автоматичния обагатител преди да търсите да купувате щото са доста скъпи, проверете дали ви работят.
на загрял мотор се изключва буксата на обогатителя и мотора ще започне да работи по шумно, ако това стане значи обогатителя си е наред.
Reply

#16
Прости ми за невежеството, но къде точно се намира обогатителя и как изглежда? :roll:
Reply

#17
махаш декоративния капак на двигателя и това е точно срещу теб малко кръгло и от него стърче кабелче с букса-- развива се с ключ 22 до колкото си спомням, но не го развивай, просто отчаки буксата. ако си от Пловдив или региона може да ти го погледна, ако не се справиш.
0887615482 това ми е телефона
Reply

#18
Мерси за инфото тези дни ще го погледна Arrow кажи ми само като откача буксата какво да следя? само по-шумен ли ще стане мотора,или ще промени ли работа,оборотите?
Reply

#19
мотора става по шумен. едно като претракване се чува доста ясно и когато сложиш буксата отново утихва.
оборотите не съм забелязъл да се менят.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)