The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Части за 340,каде мога да намеря?

#1
Изгоря ми кутията за въздушния филтер на карборатора и никаде не мога да си намеря друга кутия,а без нея карборатора много бързо ще се запушва.А и по принцип ако ми се наложи и да търся други части,все пак колата е стара ,каде мога да ги намеря?Мерси предварително!
Reply

#2
Изгоря ми кутията за въздушния филтер на карборатора и никаде не мога да си намеря друга кутия,а без нея карборатора много бързо ще се запушва.А и по принцип ако ми се наложи и да търся други части,все пак колата е стара ,каде мога да ги намеря?Мерси предварително!
Reply

#3
vladko_69 Wrote:Изгоря ми кутията за въздушния филтер на карборатора и никаде не мога да си намеря друга кутия,а без нея карборатора много бързо ще се запушва.А и по принцип ако ми се наложи и да търся други части,все пак колата е стара ,каде мога да ги намеря?Мерси предварително!

Аз продавам мойто 340 на части ако ти трява нещо казвай.Колата е 340 GL 1.7 бензин има пълен комплект 4 зимни и 4 летни гуми с оригиналните джанти на Волво.
Reply

#4
vladko_69 Wrote:Изгоря ми кутията за въздушния филтер на карборатора и никаде не мога да си намеря друга кутия,а без нея карборатора много бързо ще се запушва.А и по принцип ако ми се наложи и да търся други части,все пак колата е стара ,каде мога да ги намеря?Мерси предварително!

Аз продавам мойто 340 на части ако ти трява нещо казвай.Колата е 340 GL 1.7 бензин има пълен комплект 4 зимни и 4 летни гуми с оригиналните джанти на Волво.
Reply

#5
Тук във форума ако не намериш, просто незнам къде.
Много колеги имали някога 340, включително и аз имаме разни части по гаражите и ако някой попита може и да имаме точно това което търси.
В случая с кутията за въздушния филтър, конкретно аз немога да ти помогна.
Така, че питайте Smile
Reply

#6
Тук във форума ако не намериш, просто незнам къде.
Много колеги имали някога 340, включително и аз имаме разни части по гаражите и ако някой попита може и да имаме точно това което търси.
В случая с кутията за въздушния филтър, конкретно аз немога да ти помогна.
Така, че питайте Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)