The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вход за външен аудио източник за фабрични системи?!?!?

#1
някой знае ли ка и дали е възможно да се направи така че да си включа външен аудио източник (мп3 плеър примерно) на оригиналната музика на колата, по-конкретно за 9хх серията о мисля че ще е хубаво ако може дасе направи за всички модели.
Reply

#2
някой знае ли ка и дали е възможно да се направи така че да си включа външен аудио източник (мп3 плеър примерно) на оригиналната музика на колата, по-конкретно за 9хх серията о мисля че ще е хубаво ако може дасе направи за всички модели.
Reply

#3
Не е голям проблем да се направи. Като се монтира след предусилвателя за кастафоня например :-)

Само трябва да се съгласува по ниво и импеданс, за да не се чуват странни звуци от високоговорителите. :wink:
Reply

#4
Не е голям проблем да се направи. Като се монтира след предусилвателя за кастафоня например :-)

Само трябва да се съгласува по ниво и импеданс, за да не се чуват странни звуци от високоговорителите. :wink:
Reply

#5
Tisho Wrote:Не е голям проблем да се направи. Като се монтира след предусилвателя за кастафоня например :-)

Само трябва да се съгласува по ниво и импеданс, за да не се чуват странни звуци от високоговорителите. :wink:
Кажи как да стане, имаш ли идея, ако дойда при теб ще ми го направиш ли и колко ще ми струва? Ако не омжеш ти кажи при кой да отида, гледах такива в чужбина но там цените на подобни устроиства бяха ужасно високи.
Reply

#6
unicata Wrote:Кажи как да стане, имаш ли идея, ако дойда при теб ще ми го направиш ли и колко ще ми струва? Ако не омжеш ти кажи при кой да отида, гледах такива в чужбина но там цените на подобни устроиства бяха ужасно високи.


Пуснал ти съм телефонния ми номер на лично, обади се ще го измислим. :wink:
Reply

#7
http://www.matthewsvolvosite.com/ipod_au..._input.php
Това съм го правил - всичко е ток и жица, НО когато включа PDA или лаптопа всичко си е ОК с звука и в момента в който включа зариадното се появява един кофти брум или незнам и аз как да го нарека, като брума за зарядното за лаптоа е доста сериозен. Подозирам че се зациклят масите - но така и не остава време да го боря и да видя от къде идва този брум. С покетчето също го има но е доста слаб и не му обръщам внимание.
Тея дни попаднах и на това http://www.matthewsvolvosite.com/forums/...a&start=10
Ама все още не ми е дошла музата да го пробвам. Предимството на втория вариант е че сигнала се подава директно на входовете на усилвателя на главата. Т.к касетофона е с "ауто-реверс" и когато се сменя посоката на касетката се превключват отделните писти - това може да се използва да се направят два входа - като превключването между тях става просто като се обръща посоката на касетата ( с 'нам си кой бутон на касетофона ) което е супер удобно защото единия вход си е за музиката другия примерно за car-kit-а за телефона Tongue
Reply

#8
И на мен ми беше такава идеята, само че да се ползва 3.5мм жак за слушалки, като при включване на външен източник жака прекъсва сигналите от касетофона. А като изключиш може да си слушаш касета. :-)
А това за брум-а просто виж си сигналния кабел от лаптоп-а и прекъсни масата от единия край. И няма да имаш брум.
Проблема идва от това, че при включване на външното захранване се получава някакво отместване на потенциала на масите и започва да тече ток (да се изравняват масите) през сигналния кабел. И оттам ти и брум-а :-)
Reply

#9
И на мен ми беше такава идеята, само че да се ползва 3.5мм жак за слушалки, като при включване на външен източник жака прекъсва сигналите от касетофона. А като изключиш може да си слушаш касета. :-)
А това за брум-а просто виж си сигналния кабел от лаптоп-а и прекъсни масата от единия край. И няма да имаш брум.
Проблема идва от това, че при включване на външното захранване се получава някакво отместване на потенциала на масите и започва да тече ток (да се изравняват масите) през сигналния кабел. И оттам ти и брум-а :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)